איך מתגרשים נכון?

יש זוגות שנמצאים בנישואים שבהם אחד מהם אינו מאושר. הם רוצים להתגרש אבל הם לא יודעים איך לעשות את זה. הם צריכים עזרה ממומחה בנושא.

תהליך הגירושין הוא תהליך מורכב והוא עלול להיות מלחיץ מאוד עבור שני הצדדים המעורבים.

גירושין הם אירוע מלחיץ מאוד. זה אף פעם לא קל ואי אפשר לחזות איך זה ייגמר. אבל יש דרכים להבטיח שהגירושין שלכם יהיו חלקים ככל האפשר.

גירושין הם התהליך הטבעי של סיום הנישואין. אמנם זה יכול להיות צעד חיובי והכרחי עבור זוגות רבים, אבל זה גם יכול להיות כואב ומלחיץ עבור שני הצדדים. לכן מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל מידע וטיפים איך מתגרשים נכון כדי לנסות לעבור את זה באופן הטוב ביותר.

איך מתגרשים נכון – טיפים שימושיים

אם אתם מתכוונים להתגרש מוטב שתיעזרו בעו”ד לענייני גירושין. אל תתפתו לקחת עורך דין אחד שייצג את שניכם, אלא מוטב שכל אחד מכם יהיה מיוצג על ידי עורך דין משלו.

להלן כמה דברים שמומלץ לבצע עוד טרם הגירושין

  • איסוף ראיות – כאשר אתם שוקלים להתגרש, מוטב שתתחילו לאסוף ראיות על הצד השני: צילום הודעות, הקלטות שיחה ועוד.
  • מקורות משפטיים – על מנת להשיג כמה שיותר מידע מהמימן על גירושין, הקפידו לקרוא מספר פסקי דין. כך תוכלו לדעת מה מחכה לכם וכמובן לא פחות חשוב הוא להתייעץ עם עורך דין גירושין כדי להבין יותר בנושא האישי שלכם.
  • להתגרש בנועם – העצה הכי טובה היא לנסות להתגרש בדרכי שלום, לשבת ולחלק את הרכוש, לקבוע ביחד את גובה המזונות ואת אופן המשמורות על הילדים.
  • להסביר לילדים – לפני שאתם מתחילים את הליך הגירושין, שבו עם הילדים לשיחה והסבירו להם שהחלטתם להתגרש בגלל שלא טוב לכם אחד עם השני, ואין בזה שום קשר לאהבה שלכם אליהם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »