עורך דין לתאונות דרכים

מה עושה עורך דין לתאונות דרכים

אם נפגעתם בתאונת דרכים חשוב שילווה אתכם עו"ד המומחה בתאונות דרכים מטעם האתר https://www.hekman-law.co.il. הליווי יספק לכם מספר רב של יתרונות בדרך לקבלת פיצוי כספי הולם לאחר תאונה. אבל מה עושה עורך דין תאונות דרכים? ואיך תממשו בעזרתו את הזכויות שלכם? כל הפרטים בהמשך.

תאונות דרכים הפכו, לצעירנו, לדבר שבשגרה. בכול יום אנו שומעים מבזק חדשות שמדווח על פגיעה בהולכי רכב, פגיעה ברוכבי אופניים, על התנגשות של רכבים, תאונות שרשרת ומה לא?! מי שחווה סיטואציה כזאת ונפגע בתאונה מכול סוג, יכול לחוש מלבד הכאבים הפיזיים גם בלבלול וחרדה לגבי עתידו. 

אחת הדאגות לאחר שעוברים פגיעה גופנית היא דאגה כלכלית, שכן מי שנפגע בתאונת דרכים מוצא עצמו זמן רב ללא עיסוק או שכר. (מלבד הזכויות הסוציאליות שהמעסיק עליו להעביר לעובד במקרים כאלה). במידה ואתם מודאגים ולא יודעים כיצד תסגרו את החודש הבא – כדאי שתתייעצו עם עורך דין מקצועי בתחום.

אבל מה יעשה עבורכם עורך הדין?

עורכי הדין שעוסקים בליווי וייעוץ לאחר תאונות דרכים כמו עורך דין לתאונות דרכים חיים הקמן – יסייעו ללקוח לקבל את הפיצוי המקסימאלי ממוסדות וגופים שונים כמו מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח הפרטית, מפוליסת הפיצויים של מקום העבודה ועוד. עו"ד מנוסה מכיר את כל החוקים וההטבות כמו גם הקצבאות והגמלאות שמעניקים הגופים השונים לתושבי ישראל שעברו תאונת דרכים,  בין אם בארץ ובין אם מעבר לים. 

עורך דין מקצועי יספק לכם מידע בנוגע לזכויות שלכם, הוא יסקור את המקרה שלכם ויעריך את הסיכויים לקבלת פיצוי כמו גם ילווה אתכם בתהליכים מול המוסדות החברות והארגונים השונים שאליהם יש לפנות בעת תאונה. באמצעות כל אלה תוכלו למצות את הזכויות שלכם, לנוח ולהחלים בצורה רגועה בזמן ההמתנה לפיצוי המיוחל. 

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »