מיה קורדובה – עורכת דין עצמאית במילוי תפקידה המקצועי

בעל מקצוע מחויב להסתמך בפעילותו רק על החוק. הוא אינו יכול להיכנע לאינטרסים של רשויות, אנשים וארגונים בעלי השפעה ומנסים להפעיל לחץ על עורך דין או לקוח שלו. עורך דין, בעבודתו, אמור להיות מקצוען בענף המשפט שלו: לדעת על התיקונים האחרונים לפעולות משפטיות רגולטוריות ולהבין את הפרקטיקה השיפוטית, ממש כמו עורכת הדין מיה קורדובה, אשר מתייחסת לעבודתה בצורה מצפונית, עושה כל מאמץ להגן על האינטרסים של הלקוחות שלה.

עורכת דין מיה קורדובה תמיד תשמור על סודיות מקצועית

על כל עורך דין לעשות כל מאמץ לשמור על סודיות מקצועית, שכן לא פעם לקוחות מוסרים מידע חסוי ומצפים שהוא לא ייחשף. זה עשוי להתייחס לא רק למידע על המקרה, אלא גם למידע אישי אחר. יש לשמור על סודיות גם לאחר קיום התחייבויות וסיום החוזה. עורך דין צריך לזכור שבמקרה של גילוי סוד עלולות להיווצר השלכות שליליות חמורות עבור הלקוח, שכן ההגנה המלאה על זכויותיו ואינטרסים הלגיטימיים שלו עלולה להיות קשה ואף בלתי אפשרית. גם האמון בעורך הדין יתערער. זה לא מקובל שעורך דין ישתמש בסודיות מקצועית למען האינטרסים שלו. חשיפת מידע סודי אפשרי רק במקרים בהם הדבר נדרש על פי חוק.

אתיקה מקצועית גם ברשתות החברתיות 

התנהגות של עורך דין ברשתות חברתיות לא אמורה לפגוע במוניטין האישי, במוניטין החברה ובאינטרסים של הלקוח. במרחב המקוון, עורכי דין צריכים לדבוק באותם סטנדרטים אתיים המנחים אותם בדיונים בבית המשפט או בעת תקשורת עם לקוחות. כל אמירה של עורך דין באינטרנט חייבת להיות אחראית ומהימנה. ההצהרה אינה יכולה להטעות משתמשים. אם עורך דין מתכנן לפרסם תיאור מקרה או נתונים אישיים של לקוח ברשתות החברתיות, יש להסכים עמו על המידע. עורכת דין מיה קורדובה תמיד מציינת כי על כל עורך דין יש לזכור כי גם הערה או תמונה שגויה אחת, לרבות כאלו שאינן קשורות לפעילותו המקצועית של עורך דין, עלולה לפגוע במוניטין של עורך הדין עצמו, אלא גם בחברתו, כמו גם באינטרסים של הלקוח.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »