עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים יכול להתברר כשימושי במיוחד, במידה ואתם מעורבים בתאונת דרכים. אין זה משנה אם נהגתם ברכב או שעברתם במקום ונפגעתם על ידי רכב חולף, בכל מקרה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום. חשוב לזכור כי בישראל מתרחשות בכל שנה לא מעט תאונות דרכים קשות וקטלניות, אשר מובילות לא פעם לפגיעות פיזיות ונפשיות לא פשוטות. אנשים רבים המעורבים בתאונות דרכים מסוג זה, מוצאים את עצמם עם נכות גבוהה לכל החיים, בעוד אחרים נאלצים לסבול מפגיעות גופניות חמורות, אובדן כושר עבודה, אובדן ימי עבודה וכדומה. לכן חשוב לדעת כי החוק בארץ מגן על נפגעי תאונות הדרכים וקובע באופן מפורש את הפיצוי המגיע להם בגין נזקי גוף, ללא קשר לשאלת האשמה בתאונת הדרכים עצמה.

לחצו כאן למידע על סכום פיצוי על צליפת שוט.

 

עורך דין תאונות דרכים – מי בכלל זקוק לכך?

למעשה התשובה לכך היא פשוטה – כולם! היות ובארץ ניתן לשמוע כמעט כל יום על לפחות 2 – 3 תאונות דרכים, חברות הביטוח נוטות להתנער מהתביעות השונות. לא פעם מדובר על שיטות לא לגיטימיות, אשר נועדו לדחות את התביעה ולמנוע מהנפגע את הפיצוי המגיע לו לפי חוק. בחלק מהפעמים למשל, חברות הביטוח מפעילות חוקרים פרטיים, אשר אמורים להוציא מהנפגע את המידע הדרוש להם, על מנת לספק עילה לחברת הביטוח לדחות את התביעה או לפחות להפחית את הפיצוי הכספי. חשוב לזכור כי האינטרס של חברות הביטוח הוא לשלם כמה שפחות, ולכן מומלץ בחום להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להגן על האינטרסים שלכם.

לסיכום, עורך דין תאונות דרכים נחשב לכלי היעיל ביותר, עבור כל אדם שנפגע בתאונת דרכים ומתקשה לקבל את הפיצוי המתאים מחברת ביטוח שלו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסכם ממון – מהו? מי צריך? ומתי כדאי לעשות?
אנשים רבים היום עושים הסכמי ממון בישראל. בעוד רבים מן הזוגות המתחתנים גם מתגרשים בסופו של דבר לצערנו,...
קרא עוד »
נוב 18, 2020
מתי תזדקקו לשירות עורך דין לגביית חובות?
לא פעם זה קורה, מסיבות כאלה ואחרות אנשים חייבים לכם כסף. באמצעות פנייה ישירה אליהם דבר לא מתקדם וזה...
קרא עוד »
ינו 18, 2021
קרתה לכם תאונת עבודה? זה מה נדרש לעשות
לא כולם יודעים אך כל פגיעה שקורית לכם במקום העבודה או בדרך אליה או ממנה, זו עילה לקבלת פיצויים. אדם...
קרא עוד »
יונ 10, 2020