עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים יכול להתברר כשימושי במיוחד, במידה ואתם מעורבים בתאונת דרכים. אין זה משנה אם נהגתם ברכב או שעברתם במקום ונפגעתם על ידי רכב חולף, בכל מקרה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום. חשוב לזכור כי בישראל מתרחשות בכל שנה לא מעט תאונות דרכים קשות וקטלניות, אשר מובילות לא פעם לפגיעות פיזיות ונפשיות לא פשוטות. אנשים רבים המעורבים בתאונות דרכים מסוג זה, מוצאים את עצמם עם נכות גבוהה לכל החיים, בעוד אחרים נאלצים לסבול מפגיעות גופניות חמורות, אובדן כושר עבודה, אובדן ימי עבודה וכדומה. לכן חשוב לדעת כי החוק בארץ מגן על נפגעי תאונות הדרכים וקובע באופן מפורש את הפיצוי המגיע להם בגין נזקי גוף, ללא קשר לשאלת האשמה בתאונת הדרכים עצמה.

לחצו כאן למידע על סכום פיצוי על צליפת שוט.

 

עורך דין תאונות דרכים – מי בכלל זקוק לכך?

למעשה התשובה לכך היא פשוטה – כולם! היות ובארץ ניתן לשמוע כמעט כל יום על לפחות 2 – 3 תאונות דרכים, חברות הביטוח נוטות להתנער מהתביעות השונות. לא פעם מדובר על שיטות לא לגיטימיות, אשר נועדו לדחות את התביעה ולמנוע מהנפגע את הפיצוי המגיע לו לפי חוק. בחלק מהפעמים למשל, חברות הביטוח מפעילות חוקרים פרטיים, אשר אמורים להוציא מהנפגע את המידע הדרוש להם, על מנת לספק עילה לחברת הביטוח לדחות את התביעה או לפחות להפחית את הפיצוי הכספי. חשוב לזכור כי האינטרס של חברות הביטוח הוא לשלם כמה שפחות, ולכן מומלץ בחום להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להגן על האינטרסים שלכם.

לסיכום, עורך דין תאונות דרכים נחשב לכלי היעיל ביותר, עבור כל אדם שנפגע בתאונת דרכים ומתקשה לקבל את הפיצוי המתאים מחברת ביטוח שלו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגנה על בית מגורים – כל מה שצריך לדעת
אנחנו חיים בעולם שבו אנחנו צריכים להגן על הבתים שלנו. אבל איך אנחנו עושים את זה? אנחנו לא יכולים פשוט...
קרא עוד »
ספט 06, 2022
Traflaw – עורך דין תעבורה היחיד שאתם צריכים
נמאס לכם לשמוע הבטחות ללא כיסוי? Traflaw הוא עורך דין תעבורה הטוב ביותר שעומד לרשותכם. מדובר במשרד עורכי...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
כיצד אוכל להיות עורך דין נזיקין?
אין מה לעשות אנו חיים בעולם בו המקצוע שלנו מגדיר אותנו ולכן אנו חייבים למצוא מקצוע מרתק, מעניין ומרגש....
קרא עוד »
נוב 12, 2022