שלמה לוי

כמה סיבות לפנות לעורך דין נזקי גוף במידה ונפגעתם

עורך דין לנזקי גוף מתמחה בכל מה שקשור לנזקים שקרו לכם ואשר מגיע לכם עליהם פיצויים. 

מקרים כמו תאונת דרכים או אפילו אם נתקלתם במדרכה עקומה ברחוב, גרוע מכך, נפלתם לבור ביוב פתוח, כל אלו יכולים לזכות אתכם בפיצויים של עשרות אלפי שקלים, אבל כמו שאתם יודעים אין מתנות חינם, וכדי להוציא את הכספים שמגיעים לכם, תצטרכו לפנות לעורך דין שמכיר את המערכת ויודע להתמודד מולה בהצלחה ולנצח. 

במאמר הבא תראו כמה סיבות מדוע לא כדאי לכם לעשות את התהליך לבד, ומדוע כדאי ומשלתם לשלם לעורך דין בתהליך של תביעה על נזקי גוף.

נזקי גוף והתביעה שלכם:

כשאתם תובעים גוף מסוים על נזקי גוף שאירע לכם, בטח ובטח אם מדובר במוסד ממשלתי כזה או אחר, אתם צריכים להבין את הדבר הבא. 

מדובר בגוף בירוקרטי מדיני שאינו שש לשחרר כסף, לקחת הוא יודע, זה כן, בהחלט, אתם יכולים לראות את התשלומים יורדים מהחשבון בכל חודש, אבל לתת? זה איך לומר? קצת יותר קשה. 

בשביל זה, כדי לפעול ביעילות מול הגופים הללו, צריך מישהו שמכיר את הטיעונים שעומדים לזכותכם, אלו שאתם לא יודעים ועשויים להעלות את דמי הפיצויים שלכם בעשרות או מאות אחוזים. 

חשוב להבין שהאינטרס של עורך הדין הוא אותו אינטרס שלכם. בדרך כלל התשלום על תביעות כאלו הוא באחוזים לפי גובה הפיצויים שקבלתם. עורך הדין יודע שככל שהוא יוציא יותר, ככה הוא גם יקבל יותר. האינטרס כאן הוא ניצחון לשני הצדדים.

לסיכום וסיום, כדי להוציא את מירב מה שמגיע לכם לאחר תאונת נזקי גוף, כדאי לפנות לשלמה לוי, עורך דין מומחה שידע להעביר אתכם את התהליך בהצלחה. 

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »