מכריזים על פשיטת רגל

מתי מכריזים על פשיטת רגל

אנשים רבים מתעניינים בתקופה האחרונה בתחום של פשיטת רגל, היות והקורונה השפיעה ללא ספק על המצב הכלכלי של רוב האנשים בעולם. לא מעט אנשים יצאו לחופשה ללא תשלום או איבדו את העסק שלהם, דבר שכמובן השפיע באופן ניכר על המצב הפיננסי שלהם. כאשר מדובר על אנשים שלקחו הלוואות או השקיעו כספים בעסק שקרס, מדובר ללא ספק על אנשים בעלי חובות כבדים. חשוב להבין כי עורך דין פשיטות רגל יכול לסייע לכל אדם שהגיע לנקודת השפל של חייו, היות והוא מכיר את התחום ויודע בדיוק כיצד להתנהל נכון מול המערכת. כדאי לדעת למשל, כי בשנת 2019 נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, שמטרתו לסייע לכל החייבים להתחיל דף חדש בחייהם. כמובן שיש צורך להכריז על פשיטת רגל רק כצעד אחרון, לאחר ששאר הפתרונות הגיעו למבוי סתום.

עורך דין פשיטות רגל – מידע חיוני שחשוב להכיר בתחום

קודם כל, חשוב לציין כי כל מי שמגיע למצב שבו הוא אינו מסוגל לעמוד בחובות שלו, חייב קודם כל לפנות לייעוץ משפטי אצל עורך דין שמתמחה בתחום. חשוב להבין כי רק עורך דין שבקיא בתחום ומכיר את כל ההתנהלות של המערכת, יוכל לסייע לכל אדם למצוא את הפתרון האופטימלי ביותר ביחס למצבו. עורך דין מסוג זה יכול לסייע לכל אחד להגיע להסדר חוב מול הנושים שלו, על מנת לאפשר לו לצאת מהמצב בצורה המשתלמת ביותר. לאחר אישור בקשת פשיטת רגל וקבלה של צו כינוס, ניתן לנשום לרווחה היות ובמקום לשלם לכל הנושים, ניתן להסתפק בתשלום קבוע מראש לקופת כינוס. התשלום נקבע לאחר ביצוע של בדיקת החזר, שמטרתה לחשב את יכולת ההחזר של כל חייב, לאחר קיזוז ההוצאות החיוניות שלו על שכר דירה, גני ילדים, מזון וכדומה.

קראו על תפקידו של עורך דין לירושות http://www.maorlevilaw.co.il/inheritance-lawyer

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »