עורך דין נזיקין

המאמר באדיבות https://www.malka-law.co.il

אנחנו חיים בעולם מורכב בו לא פעם ולא פעמיים מתרחשים אירועים מורכבים. נזיקין הוא תחום שלם הנוגע לכל מה שהוא פגיעה ברכוש או בגוף, למעשה, בכל מה שהוביל לנזק. זה לא משנה אם הדברים התרחשו בטעות או במכוון, המקום שלכם בתור אזרחים במדינה דמוקרטית הוא להיות מי שיכולים לעמוד על שלהם, על הזכויות שלהם ומי שיכולים לקבל ולתבוע את כל המגיע על פי חוק. גם במקרה בו אתם אלו שנמצאים בצד 'הפוגע' כביכול, חשוב שתדעו כי גם אתם שווים בפני החוק וגם אתם יכולים לתבוע את המגיע לכם בסופו של דבר. 

התפקיד של עורך דין נזיקין הוא לתווך את המקרה לשדה משפטי 

השדה המשפטי הוא שדה מורכב. הוא עולם בו אנחנו רוצים לתווך את מה שקרה לא לעולם של אמת ושקר, משום שכל עוד לא נוכחים באירוע קשה לקבוע דבר שכזה, אלא לעולם בו אנחנו מנסים לתרגם מה שאירע במציאות אל תוך ספר החוקים. החוק הוא הדרך שלנו להגיד מי עשה נכון ומי שגה וכמובן, מה התוצאות של המהלך. 

התפקיד של עורך דין נזיקין הוא להבין איך למקסם את התוצאות של המשפט כך שיהיו מה שיאפשר לכם לקבל את כל הזכויות שלכם, ממש מההתחלה ועד הסוף. המטרה היא להסביר, על פי חוק למה מגיע לכם מה שמגיע לכם, בזכות ולא בחסד. 

עורך דין נזיקין מבין בתחום לעומק 

עבודה של עורך דין נזיקין היא מה שרק הוא יכול לעשות מפני  שמדובר על מי שמבין את התחום לעומק. מטבע הדברים מדובר על מי שמכיר את עולם הנזיקין היטב ויודע גם לתת את התשובות הטובות ביותר במישור הזה יותר מהכל.

אולי יעניין אותך גם רכישת דירות

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »