כל מה שרציתם לדעת על הליך פונדקאות

הליך פונדקאות זהו הליך בו אישה מסוימת נושאת את עובר התינוק עבור הורים ולאחר תום תקופת ההיריון היא מוסרת אותו אליהם. ברחבי העולם ישנם חוקים רבים בכל הנוגע להליך הזה, כאשר במדינות מסוימות מותרת רק פונדקאות אלטרואיסטית, באחרות ניתן להציע שירות כזה גם עבור רווח ובמקומות בודדים ההליך אסור לחלוטין.

חשוב להכיר את החוקים בשלל מדינות

כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר בכל הנוגע למקום בו אתם מתכוונים לעבור הליך פונדקאות, עליכם להיות מודעים לכל החוקים המקובלים במדינות העולם. כך למשל, חוקי הפונדקאות בארה"ב גם משתנים ממדינה למדינה, כאשר ישנם מקומות בהם פונדקאות מותרות באופן אלטרואיסטי ולצורך רווח ומקומות אחרים בהם ההליך אסור לחלוטין.

הליך פונדקאות

עלות מקבלות של פונדקאות

בדרך כלל מחיר פונדקאות בישראל תהיה בעלות של 40 אלף דולר לפחות וזאת כאשר בחו״ל המחיר יתחיל ב 130 אלף דולר במקרים רבים. לאור זאת צריכים להיות מוכנים מבחינה כלכלית ולקחת הלוואות במידת הצורך וזאת כדי שתוכלו להגשים את החלום הזה שיהיה לכם ילד משלכם.

מדוע יש מחלוקת ברחבי העולם?

ישנן מדינות שרואות בפונדקאות מעין שעבוד נשים וסחר באיברים שלהן ולעומת זאת במדינות אחרות רואים בהליך כסוג של אימוץ. בהתאם להשקפה בכל מדינה, כך החוק צפוי לאפשר יותר או פחות לעבור הליך מהסוג הזה. לאור זאת יהיה חשוב לקרוא הרבה בנושא וזאת כדי שתוכלו לדעת בדיוק היכן יהיה כדאי לעבור את ההליך ולהבטיח שהכול יתקדם בצורה החלקה ביותר וללא כל הפתעות בלתי צפויות. אז קחו זאת בחשבון ואל תתפשרו בכל הנוגע לצורך לבצע קריאה מקיפה על האפשרויות השונות שתהיינה קיימות לכם. רק כך תרצו לפעול בנידון.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »