תביעות נגד חברות ביטוח

לחברות הביטוח יצא שם של כאלה שלא ממהרות לשחרר שקל מכיסם, ולא בכדי. למרות שהמבוטחים משלמים להם מדי חודש במיטב כספם, לא פעם הם מגלים ברגע האמת שבשביל לקבל את הכסף שברוב המקרים מגיע להם ביושר, הם נדרשים לגלות לא מעט סבלנות. תביעות נגד חברות ביטוח הם דבר שלוקח לא מעט זמן ודורש מאתנו לגלות יכולות התמודדות מול חברות ענק שמערימות קשיים רבים בדרך אל הכסף. חשוב שתדעו כי במקרים רבים עורך דין אשר מתמחה בנושא של תביעות נגד חברות ביטוח יכול לסייע מאוד ולהקל על התהליך, כאשר הוא יעשה את כל מה שצריך בשביל לדאוג שתקבלו כל מה שמגיע לכם מחברת הביטוח.

מתי יש להגיש את התביעה כנגד חברת הביטוח?

את התביעה כנגד חברת הביטוח חשוב להגיש כמה שיותר מהר מבלי להתעכב. למרות שזמן התביעה האפשרי במרבית המקרים הוא שלוש שנים לאחר האירוע שבגללו התביעה, במקרים רבים התהליך יכול לקחת זמן רב וככל שתקדימו לטפל בעניינים כך מוטב. עם זאת, מרוץ ההתיישנות מפסיק ברגע שהגשתם את התביעה אל חברת הביטוח.

מהם השלבים במקרים של תביעות נגד חברות ביטוח?

השלב הראשון בהתנהלות מול חברות הביטוח במקרים של תביעות נגד חברות ביטוח, בין אם תביעות ביטוח חיים או תחומים אחרים, הוא השלמת ההליך הפורמלי של הגשת המסמכים והטפסים אשר נדרשים על ידי החברה לצורך הגשת תביעה. לאחר מכן תקבלו את תשובת חברת הביטוח בנוגע למקרה, במקרה הטוב התשובה תהיה חיובית ותקבלו את הכסף היישר אל חשבון הבנק שלכם. אמנם, במקרים רבים חברות הביטוח יציגו טענות שונות ומשונות על מנת להתחמק מהתשלום, ואתם תדרשו לשכור את שירתיו של עורך דין אשר יטפל בתיק ויוכיח לחברת הביטוח כי הכסף מגיע לכם ביושר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעה ייצוגית/הגשת תביעה ייצוגית
תביעה ייצוגית היא כל תביעה שיש בה כמה משתתפים שתובעים גוף מסוים ומעוניינים להכיל עליו את התביעה...
קרא עוד »
יונ 29, 2020
ללכת בעקבות אלון אלרואי: ניווט במבוך השינוי הפוליטי
תופעת אלון אלרואי עוררה תמיהה רבים, ומשכה אליה מגוון מעריצים ומבקרים כאחד. בצומת של פוליטיקה, חדשנות...
קרא עוד »
אוק 26, 2023
נתפסתם בנהיגה בשכרות? תנו לנו לעזור לכם
כולם אוהבים לשתות אלכוהול, כשאר רבים הם האנשים אשר יוצאים אל בילוי ובו הם שותים משקה משכר ברמה כזו או...
קרא עוד »
אוק 06, 2018