פגיעה באדם בעקבות תאונה – האם אתם בדרך למאסר?

פגיעה באדם בעקבות תאונה היא אירוע מאוד לא נעים. אין מי שיוצא מהבית בבוקר מתוך הבנה כי היום בערב הוא עלול לפגוע בבן אדם באופן כזה שיפגע בחייו. אבל אנחנו כאן מתוך הבנה עמוקה כי גם מי שגע בשוגג בחיים של אדם או בגוף של אחר, מגיע לו לקבל את ההגנה המשפטית הטובה ביותר בפני החוק. בסופו של דבר, אתם אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית. לא משנה מה עשיתם, העובדה הזו לא משתנה. התפקיד שלנו, עורכי הדין היא לתת את המעטפת המקצועית שתאפשר לכם לקבל את כל המגיע לכם בשדה המשפטי שיכול להיות לא פעם ולא פעמיים שדה מורכב. אנחנו נשמח לעזור לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לדעת. 

קודם כל, חשוב להסתכל על הסיטואציה באופן נקודתי 

כל מקרה הוא מקרה קצת אחר. לכל מקרה משתנים שונים והשאלה היא בסופו של דבר, האם עברתם על החוק. למשל, אם מדובר על מי שעבר שלא במעבר חצייה את הכביש, כאשר אתם פעלתם על פי חוק, אתם וודאי לא אשמים או לא האשמים הבלעדיים לתאונה. אם מדובר על מקרים בהם כמה כלי רכב שונים היו מעורבים, כאשר הייתה טעות בסימונים בכביש או בשילוט. כל אלו אלמנטים שמשפיעים על שיקול הדעת על ההכביש ומשפיעים על התשובה לשאלה: מי אשם. 

בכל מקרה, אנחנו מאמינים שעל ידי סיוע משפטי, תוך הפשטה של הדברים, תגלו כי משתנים רבים יכולים לשנות את התמונה. אנחנו כמובן לא אומרים שמדובר על חוויה נעימה אבל אנחנו כן מדברים על כך שזכותכם להשמיע את קו ההגנה שלכם. למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אל עורכת דין דנה דוד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »