נהיגה בפסילה

פשיטת רגל בזמן משבר הקורונה – מה עושים

משבר הקורונה הביא עמו לעשרות אלפי מקרים של סגירת עסקים ופשיטות רגל והרי שמדובר במצב לא פשוט בכלל בעבור בעלי עסקים רבים. במצב של פשיטת רגל בזמן משבר הקורונה יש לפנות אל עורך דין המתמחה בתהליך של פירוק חברה על פי החוק ובמיצוי ההליכים המשפטיים .

בעזרתו של עורך הדין תוכלו לדעת שאתם מקדמים את ההליך המשפטי בצורה חלקה וכל הזכויות שלכם עומדים לצידכם. כך שאם אתם רוצים לקדם את ההליכים בצורה אופטימלית ולא להתעכב על זוטות בהיבט הזה, אז הרי שעורך דין מנוסה עשוי להעניק לכם את הסיוע שאתם צריכים.

פנו לעורך דין לקבלת סיוע משפטי

במידה ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מסתבכים יתר על המידה בתור חייבים, זה יהיה חשוב שתפנו בהקדם אל עורך דין שידע היטב איך לסייע לכם עם פשיטת רגל בזמן משבר הקורונה. הוא יוכל לייצג אתכם משפטית ולהסביר לכם מה צריך לעשות על מנת למצות את הזכויות שלכם עד תום.

ככל שתדעו להתנהל טוב יותר ובהתאם לדרך שבה החוק חל עליהם בעת פשיטת רגל, כך תוכלו לצאת במצב טוב יותר מהסיטואציה הכלכלית אליה נקלעתם. כך שאם אתם לא רוצים לסבך את עצמכם יתר על המידה, זה יהיה חשוב שתפעלו בהתאם ועם סיוע משפטי ראוי.

תצאו מהמשבר הכלכלי בצורה נכונה

כדי לדעת שאתם עושים מה שצריך על מנת לצאת מהמשבר הכלכלי שפקד אתכם בעת פשיטת הרגל שלכם בצורה חלקה, תבינו שאתם רק צריכים לפנות אל עורך דין להליך מחיקת חובות מתאים על מנת שיוכל להציע לכם את השירותים שלו. כך תדעו מה לעשות צעד אחר צעד מבלי להתמודד עם חוסר ודאות בסיטואציה המורכבת הזו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »