עו

אל תעשו החלטות נמהרות לפני התייעצות עם עו"ד מקרקעין

רוב האנשים משקיעים לא מעט זמן ואנרגיות, לפני שהם בוחרים לרכוש רכב חדש. מדובר על קריאה ולמידה מעמיקה של דגמי המכוניות השונות הקיימות היום בשוק, הבנה של איזה רכב יתאים לצרכים שלהם וכמובן בדיקה מעמיקה של הרכב המדובר, במיוחד אם זהו רכב יד שניה. לעומת זאת, כאשר רוב האנשים קונים דירה, משום מה הם נוטים לזלזל יותר ולא תמיד מקפידים להתייעץ עם עו"ד מקרקעין. מדובר למעשה על מצב אבסורדי, היות ורכישה של דירה נחשבת לאחת ההשקעות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייהם של רוב האנשים. רכישת דירה למשל, הינה תהליך מורכב, הדורש התייעצות עם עורך דין שמתמחה בתחום כמו במשרד www.kolodnylaw.co.il, ויכול לסייע בפרשנות המשפטית של החוזה מול הקבלן או בעל הדירה הנוכחי. כמו כן, עורך הדין מייצג את האינטרסים שלכם, ולכן הוא יוכל לבצע עבורכם את שלב המשא ומתן מול הקבלן, שלב שלא מומלץ לבצע בצורה עצמאית.

מהי החשיבות של עו"ד מקרקעין?

כאמור, מדובר על איש מקצוע שכל תפקידו הוא לסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות ביותר עבורכם. עורך הדין מכיר את כל התקנות ואת כל הנהלים הקשורים לתחום המקרקעין, ולכן הוא יכול להעניק לכם את הייעוץ המשפטי היעיל וההכרחי לכם. לא מומלץ לבצע עסקת מקרקעין מכל סוג, ללא הנוכחות והייעוץ של עורך דין שמתמחה בתחום. חשוב כמובן לבחור בעורך דין מבין עניין, אשר דואג להתעדכן בצורה שוטפת בכל התקנות החדשות ביותר. רק עורך דין מסוג זה, יוכל לנווט אתכם בין הסכנות והמוקשים השונים שעלולים להופיע בעסקה שלפניכם. עורך הדין אמור להסביר לכם את היתרונות והחסרונות של כל מהלך וללוות אתכם לכל אורך התהליך, עד לחתימת החוזה. עורך הדין אמור לדאוג לכם בכל הקשור לבדיקות מקדמיות ביחס לנכס הדובר, השגת התנאים הטובים ביותר עבורכם, ליווי בהליכים השונים הקשורים למשכנתא ומימון, רישום הנכס בטאבו וכמובן דיווח לרשויות המס.

לסיכום, עו"ד מקרקעין הכרחי עבור כל עסקת מקרקעין שברצונכם לבצע. לא חשוב אם מדובר על רכישת דירה חדשה מהקבלן, או מכירת דירה יד שניה – בכל מקרה, חשוב לקבל את הייעוץ המשפטי המקיף ביותר.

קראו גם:

מה חשוב לדעת על אישור נוטריוני

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »