ליווי לקבלני משנה - למה זה קריטי?

ליווי לקבלני משנה – למה זה קריטי?

תקשורת בין קבלני וקבלני משנה לבין הלקוחות שמזמינים עבודה זו תקשורת מורכבת ובעלת משמעות רבה. כולנו יודעים שענף הבנייה הוא ענף מרכבו מסורבל מאוד. וחשוב מאוד להתנהל בצורה אחראית וזהירה מאוד. סכומי כסף גדולים מאוד מונחים כאן על כף המאזניים ולכל החלטה קטנה כגדולה, עלולות להיות תוצאות משמעותיות. כל קבלן משנה שיוצא לדרך וסוגר חוזה מול קבלן או מול לקוח חייב לדעת זאת, ולזכור כי התנהלות נכונה היא ערובה להצלחה שלו.

ליווי עורכי דין – ליווי קריטי!

מכיוון שמדובר על עניין בעל משמעות רבה כל כך, חשוב מאוד להיות מלווים על ידי גורם מקצועי מתחום עריכת הדין. מדובר על עורך דין מומחה בענף הבנייה והתכנון אשר יהיה לצד קבלן המשנה לכל אורך הדרך. תפקידו של עורך הדין מתחיל עוד לפני שלב הליווי המשפטי של הקבלן, כבר בשלב ההתקשרות ועריכת ההסכמים והחוזים בין הצדדים. כמו כן הוא מציע שירותי ניסוח ובחינת התחייבויות של שני הצדדים. כך יכול הקבלן למנוע מעצמו עוגמת נפש בגין התחייבויות לא מדויקות או אמירות בלתי רצויות. כאלו שעלולות להתפרש אצל הלקוח באופן מחייב.

לפעול באמינות ובאחריות

ואכן, קבלני משנה שמתנהלים באמצעות עורכי דין אמנם משלמים על כך סכומים בלתי מבוטלים. אבל ביחד לתועלת הרבה של המקצועיות של עורך הדין – אי אפשר לוותר על כך. עורך הדין מלווה את קבלן המשנה לכל אורך הדרך מתוך מטרה לייצג אותו ולעזור לו להתנהל נכון מול הלקוחות והחברות שאיתן הוא בא במגע. כך הוא חוסך הוצאות מיותרות, צעדים פזיזים והפסדים משמעותיים שעלולים לעלות לו ביוקר. כי ליווי של עו"ד לקבלני משנה הינו ליווי הכרחי ויש שיגדירו אותו כקריטי, והוא ממנף את הקבלן ומאפשר לו להצליח. למידע נוסף בנושא הקליקו כאן.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »