תביעת אובדן כושר עבודה

מה תפקידו של עורך דין משרד הביטחון?

עורך דין ממלא תפקיד חשוב בייצוג אנשים מול גופים גדולים, במטרה לקבל פיצויים, להגיש תלונות ולממש זכויות. כאשר מדובר על נכי צה"ל או על אנשים ששכלו את יקיריהן במלחמות, הייצוג שלהן הינו מול משרד הביטחון. מולו עליהם להגיש את התביעות על מנת לממש את הזכויות שלהם. הוי אומר שהם צריכים עורך דין משרד הביטחון שייצג אותם במקצועיות על מנת לקבל את מלוא הפיצויים שמגיע להם לקבל על פי החוק.

עורך דין שיבדוק יחד אתכם את הפרטים ואת הזכאות

כדי לממש את מלוא הזכויות שאתם יכולים לקבל כמי שמוגדר כנכה צה"ל או כמי שנחשב שאיבד את אחד מיקיריו חשוב לכם להיות מיוצגים על ידי עורך דין משרד הביטחון. בעזרתו ניתן לבדוק את ההגדרה שלכם ולוודא כי אתם יכולים לקבל פיצויים מטעם משרד הביטחון. כמו כן יכול עורך דין לפעול למענכם עבור פיצוי מקסימלי של הזכויות שלכם לנוכח הנכות או האובדן. ככל שעורך הדין מכיר טוב יותר את ההתנהלות של משרד הביטחון ואת ההגדרות שמכריעות ביחס לאישורים ולקבלת פיצויים בהתאם לנזק הבריאותי ולחומרתו.

לבחור עורך דין יעיל ומתאים

במידה ואתם עומדים מול משרד הביטחון וצריכים למצות את הזכויות שלכם מולו, חשוב לכם לבחור עורך דין מקצועי ומתאים שילווה אתכם על מנת להוביל אתכם לקבל ייצוג מקצועי ומתאים מול משרד הביטחון. הבירור שלכם יכלול התייחסות ליכולות  ולניסיון, להיכרות עם ההתנהלות במשרד הביטחון וכן לגבי השירות והתהליך שהוא מציע ללקוחות. כמו כן חשוב לבדוק את העלויות ואת אופן התמחור של עורך הדין מול הלקוחות שלו בעניין התנהלות מול משרד הביטחון. זאת כדי שתדעו מהן העלויות וכמה אתם עתידים לשלם על השירות.

מחפשים עורך דין משרד הביטחון או עורך דין תאונות עבודה? לתיאום פגישת ייעוץ בקרו באתר: http://m-adv.co.il/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »