כמה זמן לוקח לבצע יפוי כח מתמשך

כמה זמן לוקח לבצע יפוי כח מתמשך

כול אדם כשיר מעל גיל 18 יכול  למנות אדם אחר מטעמו על מנת שזה יבצע את ההחלטות עבורו בשלב בחיים בו לא תהייה לו היכולת בקבלת החלטות שקולות.

הוצאת ייפוי כוח מתמשך – זמן התהליך

בכול הנוגע לזמן שבו יתקיים התהליך, הכול תלוי באופן שבו תפעלו. על פי רוב, תהליך כזה אינו צריך לארוך זמן רב, ברגע שבו ממלאים את כלל הטפסים הנדרשים והם מאושרים  על ידי האפוטרופוס הכללי ההליך הסתיים. אין להקל בהליך עצמו לכן ישנה חשיבות רבה לטיפול המקדים כלומר, קריאה והבנה של תקנות הכשרות המשפטית ובנוסף גם בחירת מיופה הכוח והגדרת הסמכות הניתנות.

את ייפוי הכוח המתמשך יש לבצע מול עורך הדין מתמחה בתחום שעבר הכשרה מתאימה. לא ניתן לבצע זאת לבד.

מטרתו של ייפוי הכוח הינה הרצון לשמירת רמת חיים טובה בימים בהם חלילה נפגמת יכולת קבלת החלטות ושיקול הדעת של אדם. ישנם מצבים בלתי תלויים בנו שאין לנו דרך לצפות אותם מראש כגון, מצבים רפואיים בלתי צפויים, תאונות וגם אפילו מצבים נפשיים.

כמה זה עולה?

הוצאת ייפוי כוח מתמשך יכולה להשתנות, תלוי בפעולות ובמורכבות של כל מקרה. בכול אופן כדי לבצע תהליך יעיל מהיר ונכון, יש לבחור עורך דין מקצועי לניהול ייפוי כוח תוך קבלת הצעת מחיר הוגנת עבור הוצאת המסמך החשוב בזה. לחצו כאן כדי לקבל מידע נוסף על מחירים ועלויות.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »