מה חשוב לדעת על אישור נוטריוני

אישור נוטריוני

אם לא פעם שמעתם את המושג "אישור נוטריוני" חשוב שבתחילה תדעו מהו נוטריון ומה החשיבות של אישורים וחתימות על ידי איש מקצוע זה.

נוטריון הוא בעצם עורך דין שעבר הסמכה הנוגעת לאישור חוזים, אישורי ובדיקת צוואות, עריכת מסמכים משפטיים, ביצוע חתימות נוטריוניות, ביצוע הסכמי ממון, ותרגום כמו גם שלל בהסכמים עסקיים כמו גם תכנון ועריכת צוואת ועוד.

נוטריון הוא בעצם עורך דין שהוסמך לבצע את כל אלה, כאשר חתימתו של נוטריון קבילה בבית המשפט וזאת משום שהיא מבהירה כי אדם מקצועי בדק את המסמך, אישר כי הוא חוקי ומקורי.

מה זה אישור נוטריוני?

אישור נוטריוני דרוש כאשר אנו זקוקים לאמת חתימה ולקבל חתימת נוטריון במגוון נושאים כמו אימות של תעודות מקצוע ותארים, אימות מסמכים משפטיים, צוואות, אישור נכונות תרגום או אישור הצהרה של מתרגם אימות של תעודות לידה ופטירה וכל אישור על כל מסמך על מנת להוכיח כי המסמך אמתי ומקורי. בשל כך רבים מחפשים אחר שירותי נוטריון מקצועיים.

>>> הקליקו כאן להזמנת תרגום נוטריון

מדוע צריך חתימת נוטריון?

חתימתו של נוטריון דרושה בעיקר כדי שנוכל להוכיח בבית המשפט או מחוצה לו כי המסמכים שלנו אמתיים, כי לא נעשתה פעולת התחזות או ניסיונות רמייה וכי אנו פועלים בניקיון כפיים בכל האמור.

נוטריון, הוא הסמכות המשפטית בנושא הוא זה שתפקידו לבדוק כל מסמך, לאתר מסמכים לא מקוריים ולאמת מסמכים מקוריים ואף לחתום על כך. בכל ניתן לנהל את החיים בצורה חוקית ונכונה, כמו גם לנהל דיונים בבית המשפט.

מתי יש לפנות אל נוטריון?

מלבד חתימות על ייפוי כח, אישורים של עסקאות, אישור ותרגום מסמכים ועוד, יש הזקוקים לשירותי נוטריון בשלל נושאים כגון: אישור אודות קיומו של אדם, אישור נכונות של רשימת מצאי, שימוש בסמכותו של נוטריון בבית המשפט, אימות הסכמי ממון וצוואות, אימות הסכמים בין חברות ואנשי עסקים ועוד. לכל אלא דרוש נוטריון מקצועי שיקנה אישור נוטריוני לכל מסמך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נפגעתם משריפה – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת
שריפה בבית או במשרד היא אסון כבד אשר מותיר ריהוט הרוס, שרידי ניירות, קירות מפויחים, ואולי גם אבידות...
קרא עוד »
נוב 23, 2018
מיהו רופא תעסוקתי ומה ההשפעה שלו בבית המשפט?
הגיל, המחלות והפציעות נותנות את אותתיהן על כל אחד ואחד מאתנו. כך כאשר אנחנו מגיעים אל גיל חמישים...
קרא עוד »
ינו 09, 2019
מהו שירות it?
למרות שכולנו מכירים את המונח הזה: שירות IT, בפועל לא כולם יודעים מה מדובר. לכן, אם גם אתם תוהים מה זה...
קרא עוד »
מאי 15, 2022