אישור נוטריוני

מה חשוב לדעת על אישור נוטריוני

אם לא פעם שמעתם את המושג "אישור נוטריוני" חשוב שבתחילה תדעו מהו נוטריון ומה החשיבות של אישורים וחתימות על ידי איש מקצוע זה.

נוטריון הוא בעצם עורך דין שעבר הסמכה הנוגעת לאישור חוזים, אישורי ובדיקת צוואות, עריכת מסמכים משפטיים, ביצוע חתימות נוטריוניות, ביצוע הסכמי ממון, ותרגום כמו גם שלל בהסכמים עסקיים כמו גם תכנון ועריכת צוואת ועוד.

נוטריון הוא בעצם עורך דין שהוסמך לבצע את כל אלה, כאשר חתימתו של נוטריון קבילה בבית המשפט וזאת משום שהיא מבהירה כי אדם מקצועי בדק את המסמך, אישר כי הוא חוקי ומקורי.

מה זה אישור נוטריוני?

אישור נוטריוני דרוש כאשר אנו זקוקים לאמת חתימה ולקבל חתימת נוטריון במגוון נושאים כמו אימות של תעודות מקצוע ותארים, אימות מסמכים משפטיים, צוואות, אישור נכונות תרגום או אישור הצהרה של מתרגם אימות של תעודות לידה ופטירה וכל אישור על כל מסמך על מנת להוכיח כי המסמך אמתי ומקורי. בשל כך רבים מחפשים אחר שירותי נוטריון מקצועיים.

>>> הקליקו כאן להזמנת תרגום נוטריון

מדוע צריך חתימת נוטריון?

חתימתו של נוטריון דרושה בעיקר כדי שנוכל להוכיח בבית המשפט או מחוצה לו כי המסמכים שלנו אמתיים, כי לא נעשתה פעולת התחזות או ניסיונות רמייה וכי אנו פועלים בניקיון כפיים בכל האמור.

נוטריון, הוא הסמכות המשפטית בנושא הוא זה שתפקידו לבדוק כל מסמך, לאתר מסמכים לא מקוריים ולאמת מסמכים מקוריים ואף לחתום על כך. בכל ניתן לנהל את החיים בצורה חוקית ונכונה, כמו גם לנהל דיונים בבית המשפט.

מתי יש לפנות אל נוטריון?

מלבד חתימות על ייפוי כח, אישורים של עסקאות, אישור ותרגום מסמכים ועוד, יש הזקוקים לשירותי נוטריון בשלל נושאים כגון: אישור אודות קיומו של אדם, אישור נכונות של רשימת מצאי, שימוש בסמכותו של נוטריון בבית המשפט, אימות הסכמי ממון וצוואות, אימות הסכמים בין חברות ואנשי עסקים ועוד. לכל אלא דרוש נוטריון מקצועי שיקנה אישור נוטריוני לכל מסמך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »