עורך דין גירושין

טיפים לבחירת עורך דין גירושין

אחת ההחלטות המהותיות והחשובות ביותר בתהליך גירושין, בוודאי בתחילתו של התהליך, היא השכרת שירותיו של עורך דין גירושין. אנחנו לא יכולים לגשת אל התהליך מבלי שאנחנו בוחרים עורך דין טוב ואיכותי שיכול לעזור לנו, עורך דין שיכול לשרת את האינטרסים שלנו, לייצג אותנו בצורה נאמנה ולוודא שאנחנו מקבלים את כל מה שמגיע לנו.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט עורכי דין גירושין, בוודאי היום בעידן בו האינטרנט מלא בשמות של אנשי מקצוע ובפרטי התקשרות שלהם. מצד שני, אנחנו לא יכולים לבחור בכל אחד, מן הסתם. אנחנו יכולים וצריכים לבחור אך ורק בעורך דין שישרת את האינטרס שלנו בצורה הכי טובה שיש. לשם כך, יצרנו עבורכם מספר טיפים שיכולים לעזור לנו.

לפני שנציג את הטיפ הראשון ברשימה, חשוב לומר שיש היום לא מעט חומר על עורכי דין גירושין, יש לא מעט מאמרים ומדריכים שיכולים לעזור לנו בנושא. אנחנו צריכים לקרוא אותם בשביל להבין מה בדיוק אנחנו מחפשים, מה בדיוק אנחנו צריכים למצוא, מה עלינו לשאול, כיצד אנחנו אמורים לקיים את הקשר העסקי בינינו, וכיצד אנחנו אמורים להחליט בסופו של דבר, את מי לשכור ואת מי לא.

טיפ ראשון לבחירת עורך דין גירושין, רצוי לבחור מישהו עם ניסיון, מישהו שאנחנו יודעים שהוא ראה כמה דברים בחייו המקצועיים, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שבכל מקרה הוא יהיה לצידנו וידע להתמודד עם מה שקורה.

טיפ שני, חשוב שנזכור, תהליך גירושן הוא לא תהליך רגיל, זה לא תהליך משפטי רגיל. מדובר בתהליך שמערב בתוכו הרבה מאוד רגש. אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון. לכן חשוב שאנחנו נבחר עורך דין שידע להיות גם בן אדם ולא רק משפטן טוב. חשוב שנרגיש שיש לנו על מי לסמוך ושמדובר במישהו שיש לנו איתו כימיה.

טיפ שלישי, אנחנו צריכים לבחור עורך דין שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא ידע להציג לנו את הפתרונות הטובים ביותר בשבילנו, גם אם הם לא הדבר הכי טוב שהוא חושב עליו או הניצחון המובהק עבורנו.

קראו גם:

אל תעשו החלטות נמהרות לפני התייעצות עם עו"ד

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »