תאונת עבודה

קרתה לכם תאונת עבודה? זה מה נדרש לעשות

לא כולם יודעים אך כל פגיעה שקורית לכם במקום העבודה או בדרך אליה או ממנה, זו עילה לקבלת פיצויים. אדם שחווה תאונה זה לא הכוונה לתאונה קשה או קטלנית. התאונה יכולה להיות גם כזו אשר בה האדם נפגע באופן קל ממש כאשר הפגיעה משביתה אותו מעבודה למשך פרק זמן מסוים.

אך כאן עומד העובד בפני משוכה לא פשוטה. המוסד לביטוח לאומי, זה שאמור להעניק לעובד את הפיצויים הנדרשים, מבקש לא פעם למנוע את הכספים הללו בגלל תירוצים וטענות שונות ומשונות. לא פעם מגיעות תביעות רבות אל בית הדין לעבודה ובמקרים רבים גם שם קשה מאוד למצות את הדין ולקבל את ההחזרים המתבקשים.

> קראו גם על הסכמי ממון באתר של שלמה לוי, הקליקו

עורך דין דיני עבודה – הכתובת הראשונה שלך

אז אם חווית תאונת עבודה מכל סוג שלא יהיה ולא משנה אם היא אירעה במקום העבודה או שהדבר קרה מחוצה לה כאשר היית בדרך הלוך או חזור, הטוב ביותר הוא פשוט לפנות אל עורך דין לדיני עבודה. עורך הדין לדיני עבודה הוא איש המקצוע אשר ייטיב לייצג את האדם שנפגע בצורה הכי טובה ולאפשר לו את קבלת הפיצויים הנדרשים.

חשוב לשים לב לפני שפונים אל עורך דין לדיני עבודה, כי אכן פנו אל הכתובת הנכונה.

בוחרים את עורך הדין

כדאי לשים לב כי כאשר בוחרים את עורך הדין, בוחרים איש מקצוע אשר מכיר היטב את כל התחום של דיני עבודה כמו שלמה לוי משרד עורכי דין. לא כל מי שמציע את שירותיו הוא אכן זה שיש לו את ההכשרה ואת הניסיון בתחום הספציפי הנדרש. כדאי תמיד לשים לב כי הפנייה נעשית אל אדם שכבר ייצג בעבר מקרים דומים מן הסוג הזה והוא ידע להוביל את הנפגע בדרך הטובה ביותר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »