עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

לצערנו היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים שמחפשים לעצמם עורך דין תאונות עבודה, במטרה לקבל את הפיצוי שמגיע להם. אנחנו חיים היום בעידן המודרני, דבר שמתאפיין בין היתר בשעות עבודה רבות וארוכות, אשר לא פעם גורמות לנו לתחושות של חולי ותשישות. חשוב להבין כי קיים מונח שנקרא "מחלת מקצוע", מושג זה מתייחס למחלות ספציפיות שעלולות להתרחש בעקבות מקום העבודה שלכם. למשל, אדם שעובד במפעל שמתעסק עם כימיקליים, עלול לסבול ממחלות מקצוע מסוימות הקשורות למחלות עור או למחלות ריאה. במקרים כאלו, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי ואיכותי באתר http://www.msblaw.co.il, שיוכל לסייע לכם בתביעה מול ביטוח לאומי ומול המעסיק עצמו, היות וכמעט בלתי אפשרי לקבל את הפיצוי שמגיע לכם, ללא עזרתו של עורך דין שמתמחה בתחום.

עורך דין תאונות עבודה – נעים להכיר

כאמור, אנשים רבים סובלים ממחלות מקצוע, דבר שנגרם לרוב כתוצאה משעות עבודה ארוכות וחשיפה לחומרים מסוימים או לחילופין עבודה פיזית וקשה שעלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לגב או לרגליים. אך מעבר למחלות השונות שעלולות להופיע כתוצאה מהעבודה, חשוב להכיר ולהבין את המושג תאונת עבודה. תאונת עבודה יכולה לכלול בתוכה מגוון רחב של מצבים שונים, בהם מצב שמשהו כבד נפל לכם על הרגל תוך כדי שעות העבודה, מצב שבו החלקם במדרגות בבניין המשרדים שלכם וכתוצאה מכך שברתם את היד ועוד מגוון רחב של תאונות שונות שמתקיימות בזמן שעות העבודה ובמקום העבודה. מעבר לכך, המחוקק החליט כי גם תאונות שמתרחשות בזמן ההגעה לעבודה או החזרה ממנה, יכולות להיחשב כתאונת עבודה. כלומר, אדם שמגיע לעבודה באופניים, החליק ונפל בדרך לעבודה. תאונה מסוג זה נחשבת תאונת עבודה, ואותו אדם זכאי לקבל פיצויים. כמובן שביטוח לאומי והמעסיק עצמו לא ישמחו לשלם את הפיצוי הדרוש, לכן מומלץ להיעזר בעורך דין שמכיר את התחום ויודע כיצד להתנהל בתוכו.

לסיכום, עורך דין תאונות עבודה הינו עורך דין שמתמחה בכל התחום שקשור לתביעות פיצויים מהמעסיק ומביטוח לאומי, כתוצאה מתאונת עבודה שקרתה לאחד העובדים. חשוב לפנות אליו מהר ככל האפשר, על מנת להגדיל את הסיכויים שלכם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »