כתיבת צוואה רק בעזרת עורך דין

כתיבת צוואה רק בעזרת עורך דין

כל הנושא הזה של צוואות ירושות וסכסוכי ירושה הוא נושא מאוד מעיק ומאוד לא נוח.

אף אחד לא רוצה לחשוב על היום בו הוא כבר לא יהיה יותר בעולם. אך מה לעשות שזה סופו של כל אדם וכל אחד ימצא את עצמו ביומו האחרון כאשר הוא ייאלץ להיפרד מהעולם.

עם כל הצער והכאב שבדבר, אף אחד לא רוצה שהצאצאים אחריו יריבו ויתקוטטו והמשפחה אף תתפרק ותתפלג רק בגלל הירושה. זו הסיבה שאנחנו כל כך ממליצים על כתיבת צוואה מסודרת המחלקת באופן הכי ברור את כל הירושה ואת כל החפצים שההורה ישאיר אחריו לאחר מותו.

כתיבת צוואה עם עורך דין

חשוב לכתוב את הצוואה בפיקוח של עורך דין לצוואות ותחת עינו הפקוחה. יש לזה הרבה מאוד משמעות היות וכך הצוואה תהיה חד משמעית ואי אפשר יהיה לערער אחריה. קורה לא פעם והיורשים שאולי לא מרוצים מהתוכן של הצוואה, הם מנסים לערער ולטעון כי מדובר בצוואה שאינה נכונה או שיש בה שיבושים שונים, כל זאת על מנתץ להסב את הצוואה לטובתם. אף אחד לא רוצה שזה מה שיקרה עם הצוואה שלו. על כן, הדבר הכי טוב הוא להתעלות במעט על הרגשות הלא נעימים ופשוט לגשת אל עורך דין לצורך כתיבת צוואה. כך אפשר יהיה לקוות שהאחווה תישאר והמשפחה תישאר מלוכדת גם לאחר מות ההורה כי יהיה להם מסמך חוקי מסודר שיורה להם מה ואיך לנהוג בכל הרכוש והירושה.

סגולה לאריכות ימים

יש האומרים כי כתיבת צוואה הינה סגולה לאריכות ימים. אז אם גם אתם מתלבטים האם אכן לגשת לכתיבת הצוואה, שימו לב שמדובר בסגולה…

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איציק חביב: 22 טיפים שיעזרו לכם להיות מומחי נדל"ן
הפיכתו למומחה נדל"ן כרוכה ברכישת ידע מקיף וניסיון מעשי בענף הנדל"ן. זה כולל הבנת שוק הנכסים, שליטה...
קרא עוד »
יול 10, 2023
עורך דין פלילי
עורך דין פלילי הוא אדם שיש לו השכלה משפטית בתחום הפלילי. התחום הפלילי הינו תחום רחב שנוגע בתחומים כמו:...
קרא עוד »
אוג 10, 2022
עניינה של באר יעקב בחכמת הקבלה
סדר עולמות אבי"ע בספר הזוהר כאשר יעקב אבינו הגיע לארץ בני קדם, הוא ראה שם באר ושלושה עדרי צאן רובצים...
קרא עוד »
אוק 27, 2022