כתיבת צוואה רק בעזרת עורך דין

כתיבת צוואה רק בעזרת עורך דין

כל הנושא הזה של צוואות ירושות וסכסוכי ירושה הוא נושא מאוד מעיק ומאוד לא נוח.

אף אחד לא רוצה לחשוב על היום בו הוא כבר לא יהיה יותר בעולם. אך מה לעשות שזה סופו של כל אדם וכל אחד ימצא את עצמו ביומו האחרון כאשר הוא ייאלץ להיפרד מהעולם.

עם כל הצער והכאב שבדבר, אף אחד לא רוצה שהצאצאים אחריו יריבו ויתקוטטו והמשפחה אף תתפרק ותתפלג רק בגלל הירושה. זו הסיבה שאנחנו כל כך ממליצים על כתיבת צוואה מסודרת המחלקת באופן הכי ברור את כל הירושה ואת כל החפצים שההורה ישאיר אחריו לאחר מותו.

כתיבת צוואה עם עורך דין

חשוב לכתוב את הצוואה בפיקוח של עורך דין לצוואות ותחת עינו הפקוחה. יש לזה הרבה מאוד משמעות היות וכך הצוואה תהיה חד משמעית ואי אפשר יהיה לערער אחריה. קורה לא פעם והיורשים שאולי לא מרוצים מהתוכן של הצוואה, הם מנסים לערער ולטעון כי מדובר בצוואה שאינה נכונה או שיש בה שיבושים שונים, כל זאת על מנתץ להסב את הצוואה לטובתם. אף אחד לא רוצה שזה מה שיקרה עם הצוואה שלו. על כן, הדבר הכי טוב הוא להתעלות במעט על הרגשות הלא נעימים ופשוט לגשת אל עורך דין לצורך כתיבת צוואה. כך אפשר יהיה לקוות שהאחווה תישאר והמשפחה תישאר מלוכדת גם לאחר מות ההורה כי יהיה להם מסמך חוקי מסודר שיורה להם מה ואיך לנהוג בכל הרכוש והירושה.

סגולה לאריכות ימים

יש האומרים כי כתיבת צוואה הינה סגולה לאריכות ימים. אז אם גם אתם מתלבטים האם אכן לגשת לכתיבת הצוואה, שימו לב שמדובר בסגולה…

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סכסוכי ירושה
ירושה היא תהליך של העברת רכוש מאדם או ישות אחת לאחרת. במדינות מסוימות, חוקי הירושה מורכבים ואנשים...
קרא עוד »
ינו 29, 2023
רוצים להשכיר את הדירה? הסכנות שאתם צריכים להכיר
השכרת דירה יכולה להיות, על פניו, מכרה זהב כלכלי לא רע בכלל, אך לשם כך, יש לדעת כיצד להתגבר על בעיות...
קרא עוד »
ינו 14, 2020
עורך דין לגביית חובות – מתי נצטרך?
עורך דין לגביית חובות הוא עורך דין המתמחה בסיוע לנושים לגבות חובות שטרם שולמו מהחייבים. הם מטפלים בכל...
קרא עוד »
פבר 18, 2023