למה מומלץ להסתייע בעורך דין נהיגה בזמן פסילה?

פסילת רישיון היא עניין לא נעים כלל, שלא לדבר על חוסר הנוחות והמורכבות המשפיעים על שגרת החיים של הנהג ומשפחתו כאשר הוא אינו יכול לנסוע ממקום למקום כבעבר. יש לזכור כי פסילה של רישיון הנהיגה יכולה להתרחש גם לפני זימון לדין והכרעה של שופט, ולכן אם נהג המשיך לנהוג ברכבו למרות שקיבל פסילה מנהלתית חשוב שיפנה בהקדם האפשרי לסיועו של עורך דין נהיגה בזמן פסילה.

מיהו עורך דין נהיגה בזמן פסילה?

מדובר על עורך דין המתמחה בתחום התעבורה, כך שהוא הכתובת אליה יש לפנות במקרה שנהג נתפס נוהג בשכרות, נוסע באור אדום, לא נותן זכות קדימה לרכבים אחרים, עוקף בפס הפרדה רצוף ועוד חוקי תעבורה אחרים עליהם נהגים עשויים לעבור. פנייה אל עו"ד נהיגה בזמן פסילה צריכה להיעשות סמוך ככל הניתן לקבלת הפסילה מקצין המשטרה, כיוון שמדובר על עבירה חמורה מאוד.

כיצד עו"ד תעבורה יוכל לסייע במקרה של נהיגה בזמן פסילה?

בשונה מחוקי תעבורה אחרים, נהג הנוהג ברכבו בזמן שנקבעה עבורו פסילת רישיון למעשה מבצע עבירה חמורה על החוק כיוון שנהיגתו נאסרה לחלוטין על ידי גורם המוסמך להטיל סנקציה כזו. כיוון שבמקרה כזה הנהג ביצע למעשה שתי עבירות, אחת כאשר הוחלט לפסול את רישיונו והשנייה כאשר הוא המשיך לנהוג למרות הפסילה, רק עו"ד נהיגה בזמן פסילה יוכל לייצג בצורה משפטית טובה את הנהג שביצע עבירות אלו וינסה למנוע מבית המשפט לקבוע עונש מאסר בפועל.

איך לבחור עו"ד מקצועי בתחום התעבורה?

בכדי למצוא עו"ד תעבורה מקצועי ומנוסה בתחום כדאי להתרשם מההמלצות של עורך הדין אליו פונים, וכן לוודא כי יש מאחוריו סיפורי הצלחות רבים שאפשרו לזכות נהגים בגין עבירות תעבורה קלות עד חמורות. למידע נוסף עורך דין אליאס סיילס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב להכיר בנוגע ל-ETIAS? איך זה שונה מויזת שנגן?
בשנת 1985 חתמו מדינות בלגיה, הולנד, צרפת, גרמניה ולוקסמבורג על מה שמכונה אמנת שנגן. אמנה המאפשרת לתושבי...
קרא עוד »
דצמ 17, 2021
ביטול צו הריסה
מעוניינים לעבור תהליך של ביטול צו הריסה, אך אתם לא יודעים מה עליכם לעשות כדי שזה אכן יוכל לקרות...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
האם שכר המינימום צפוי לעלות בשנת 2019
על פי החוק בישראל, כל עובד זכאי לקבל שכר מינימום על עבודתו. לא משנה באיזה סוג של עבודה מדובר, הרי שאם...
קרא עוד »
פבר 19, 2019