למה מומלץ להסתייע בעורך דין נהיגה בזמן פסילה?

פסילת רישיון היא עניין לא נעים כלל, שלא לדבר על חוסר הנוחות והמורכבות המשפיעים על שגרת החיים של הנהג ומשפחתו כאשר הוא אינו יכול לנסוע ממקום למקום כבעבר. יש לזכור כי פסילה של רישיון הנהיגה יכולה להתרחש גם לפני זימון לדין והכרעה של שופט, ולכן אם נהג המשיך לנהוג ברכבו למרות שקיבל פסילה מנהלתית חשוב שיפנה בהקדם האפשרי לסיועו של עורך דין נהיגה בזמן פסילה.

מיהו עורך דין נהיגה בזמן פסילה?

מדובר על עורך דין המתמחה בתחום התעבורה, כך שהוא הכתובת אליה יש לפנות במקרה שנהג נתפס נוהג בשכרות, נוסע באור אדום, לא נותן זכות קדימה לרכבים אחרים, עוקף בפס הפרדה רצוף ועוד חוקי תעבורה אחרים עליהם נהגים עשויים לעבור. פנייה אל עו"ד נהיגה בזמן פסילה צריכה להיעשות סמוך ככל הניתן לקבלת הפסילה מקצין המשטרה, כיוון שמדובר על עבירה חמורה מאוד.

כיצד עו"ד תעבורה יוכל לסייע במקרה של נהיגה בזמן פסילה?

בשונה מחוקי תעבורה אחרים, נהג הנוהג ברכבו בזמן שנקבעה עבורו פסילת רישיון למעשה מבצע עבירה חמורה על החוק כיוון שנהיגתו נאסרה לחלוטין על ידי גורם המוסמך להטיל סנקציה כזו. כיוון שבמקרה כזה הנהג ביצע למעשה שתי עבירות, אחת כאשר הוחלט לפסול את רישיונו והשנייה כאשר הוא המשיך לנהוג למרות הפסילה, רק עו"ד נהיגה בזמן פסילה יוכל לייצג בצורה משפטית טובה את הנהג שביצע עבירות אלו וינסה למנוע מבית המשפט לקבוע עונש מאסר בפועל.

איך לבחור עו"ד מקצועי בתחום התעבורה?

בכדי למצוא עו"ד תעבורה מקצועי ומנוסה בתחום כדאי להתרשם מההמלצות של עורך הדין אליו פונים, וכן לוודא כי יש מאחוריו סיפורי הצלחות רבים שאפשרו לזכות נהגים בגין עבירות תעבורה קלות עד חמורות. למידע נוסף עורך דין אליאס סיילס

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »