מי הוא עורך דין פלילי ובמה הוא מתמחה

מי הוא עורך דין פלילי ובמה הוא מתמחה

עבודתו של עו"ד פלילי מפולפל

עורך דין פלילי מוביל בייצוג אנשים אשר חשודים ואנשים נאשמים בעבירות פליליות כמו החזקת סם מסוכן, גניבה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול ועוד. עורך הדין הפלילי יילחם עבור החשוד והנאשם וילווה אותם לכל אורך הדרך.

שירותים שעורך דין פלילי מציע:

  • ניהול הליך פלילי
  • ייצוג בבית המשפט
  • ייצוג בהליך שימוע
  • ייצוג בוועדות שליש
  • ייעוץ משפטי כוללני בכל שלב, משלב מעצר
  • ליווי וייעוץ בהליכי חקירה בעניין כל סוגי העבירות הפליליות

עו"ד פלילי הוא המורשה לעסוק בעריכת דין ובמתן ייעוץ משפטי בתחום הפלילי

עו"ד פלילי מומחה בנושאי המשפט הפלילי שתכליתו הסדרת חיי החברה. אדם המפר את כללי החברה המפורטים בחוק המדינה יואשם בביצוע עבירה פלילית. אדם זה, עלול לעמוד לדין, ולהיענש בהתאם לעונשים הקבועים בחוק. המשפט הפלילי חל על תחום רחב ומגוון של התנהגויות פליליות.

ליטיגציה

עורך דין נהיגה בשכרות המופיע בבית המשפט ומייצג את לקוחותיו שוטח את טענותיו או תביעותיו ומבקש מבית המשפט להכריע בסוגיה. הופעה בבית המשפט מוגדרת "ליטיגציה", בתחום הפלילי.

בחירת עורך דין פלילי

הבחירה בעורך הדין הפלילי המומחה בדין הפלילי ובעל הניסיון הנרחב בתחום בנושאים עדינים מסוג זה קריטית מאוד. עורך הדין יכול להכריע את הכף בזכות ניסיון וידע בתחום. עו"ד חקון הוא הבחירה הטובה ביותר בעבורכם בייצוג מסוג זה.

בחרו בעורך הדין הפלילי בעל הניסיון המשפטי העשיר, בעל ההמלצות והצלחות בדינים פלילים. עו"ד אורן חקון, עורך דין פלילי העוסק בכל סוגי העבירות, אתם מוזמנים להתייעץ עימו.

 

צור קשר עם עו"ד פלילי קשוב ומבין

לקבלת יעוץ איכותי וייצוג משפטי מעו"ד פלילי מומחה בתחום פנו אלינו עוד היום. אל תמודדו עם המצב לבדכם, שהרי התנהלות לא נכונה יכולה לחרוץ את גורלכם למשך השנים הבאות. קיום ההליך הפלילי פוגע פעמים רבות גם במשפחה הגרעינית והקרובים לה, מתוך הבנה זו פועל עו"ד חקון במלוא העדינות ובהתחשב בכל הנסיבות על מנת להקל על החשוד ועל קרוביו, למען המשך קיום אורח חיים רגיל ככל האפשר של כל הקרובים והנוגעים בדבר.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »