להוציא דרכון פורטוגלי

מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי

כל אדם שמעוניין לקבל דרכון פורטוגלי, רשאי לעשות זאת מול הגורמים הרלוונטיים להנפקת דרכון נחשק זה. ולמי הוא מתאים? אז ככה; למי שמעוניין לטייל ביותר מ- 175 מדינות בעולם באופן חופשי למשל. אולי זו כבר סיבה טובה.. מה אומרים?

מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי

כמו האנשים שמגישים מידי יום בקשות לאזרחות פורטוגלית היא עצומה. בא נאמר שהם יודעים טוב מאוד למה הם עושים את זה. תוכלו לנחש שהסיבות הן מספיק טובות ויש להן משמעויות חיוביות על העתיד של נושא דרכון זה.

כעיקרון, אין הגבלה על אדם מסוים להוציא דרכון פורטוגלי אלא שמדינה זו לא באמת עושה חיים קלים למוציאים דרכון כזה כמו שנוהגים לצייר. בדיוק בשביל זה אנו ממליצים לעשות זאת יחד עם המומחים להוצאת דרכון פורטוגלי.

זכאות לדרכון פורטוגלי

זכאות לקבלת דרכון זה, תלויה באזרחות פורטוגזית. אם אתם תושבי חוץ ואתם רוצים להיות אזרחי פורטוגל, אתם תצטרכו לגור לפחות שש שנים בפורטוגל, כולל שנה עם תושבות קבע. עם זאת, הדבר פוחת לשלוש שנים אם הייתם נשואיים או בשותפות משפטית עם אזרח פורטוגלי במשך שלוש שנים.

בנוסף לכל זה, יהיה עליכם להיות בעלי ידע מספיק על השפה הפורטוגזית ומאוד כדאי שלא יהיה לכם איזשהו עבירה פלילית או כל קשר כזה או אחר בהשתייכות לעבירות על חוקי מדינה זו.

חידוש דרכון פורטוגלי

הדרכון הפורטוגלי הסטנדרטי תקף ל -5 שנים. אתם יכולים להגיש בקשה לדרכון חלופי אם הוא אמור לפוג תוך 6 חודשים. עם זאת, לא ניתן לחדש את הדרכון לאחר שפג תוקפו. במקרה זה, עליך להגיש בקשה חדשה לדרכון חדש ולעבור את אותו התהליך שעברתם בהתחלה.

ראו גם: בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »