הסכם ממון

מה תפקידו של עורך דין ליטיגציה מסחרית?

הכנה מקדימה.

לפני שניגשים לדיון בבית משפט ישנם דברים אשר עורך דין חייב לבצעה על מנת להגיש לשופט את הטיעון בצורה המשכנעת ביותר שיש. במאמר הבא נביא את כל הפרטים שיש עבור עורך דין ליטיגציה מסחרית. נפרט מה היא ליטיגציה מסחרית, למה היא טובה, וכיצד עוזרת ליטיגציה מסחרית בבית המשפט. 

מה זה ליטיגציה מסחרית.

ראשית, נתחיל בהסבר קצר על מה זה בכלל ליטיגציה מסחרית. ליטיגציה זה למעשה מונח אשר מגיעה מתחום המשפטים. בעברית תקנית ליטיגציה הינה התניידות משפטית כלומר, שם אשר ניתן עבור טיעון בבית המשפט.

 

מה עושה עורך דין ליטיגציה מסחרית?

עורך דין ליטיגציה מסחרית או אזרחית למעשה תפקידו הינו לבצעה עבודת הכנה מעמיקה ביותר על כל התיק אשר אותו הוא מייצג. עוד לפני הצגת הראיות בבית המשפט כלפי השופט, עורך דין ליטיגציה בוחן לעומק את כל הגורמים הרלוונטים בתיק.

 

מה עליו לדעת?

על עורך דין ליטיגציה משפטית להכיר את כל העדים ולמעשה להכין את עצמו למשפט. לצורך העניין הדבר דומה לשחקן תיאטרון אשר עושה חזרות רבות והכנות לפני העלייה לבמה על מנת להיכנס לדמות בצורה מקסימלית ולבצעה משחק אמין ומרהיב. 

 

איך זה עוזר?

בכך שעורך הדין ליטיגציה מסחרית בקיא לעומק בכל הפרטים, העדים, וכל המעורבים אשר קשורים לתיק במידה כלשהי, הוא למעשה יכול להציג את טענותיו בצורה משכנעת ביותר ולענות לכל תרחיש אשר עלול להגיע במהלך המשפט עצמו.

 

לסיכום.

תפקידו של עורך דין ליטיגציה מסחרית הינו תפקיד חשוב מאוד. הכנה טובה של עורך הדין לפני קיום המשפט יכולה בקלות להוביל לזכיה במשפט ובכך לגרום לעוד לקוח להיות מרוצה עקב זכיה במשפט.

עוד" שלומי וינברג הוא עו"ד ליטגציה מסחרית שמתמחה בהפרות הסכמים, תביעות דיבה ולשון הרע ותיבעות ייצויגות

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »