מיהו רופא תעסוקתי

מיהו רופא תעסוקתי ומה ההשפעה שלו בבית המשפט?

הגיל, המחלות והפציעות נותנות את אותתיהן על כל אחד ואחד מאתנו. כך כאשר אנחנו מגיעים אל גיל חמישים ופעמים רבות אצל אנשים רבים גם כאשר הם מגיעים אל גיל שלושים אנחנו יכולים לראות כי יש ירידה גדולה בתפקוד. פעמים רבות הירידה הזאת בתפקוד היא בגלל דברים אשר ביטוח לאומי או חברות הביטוח מכירות כנזק שאפשר לתבוע בגינו. אנשים רבים אינם מודעים לכך וזה חבל בגלל שהם מפסידים עשרות, מאות ואך מיליוני שקלים. בכדי להוכיח נזק אשר גורם לפגיעה בכושר העבודה שלנו אנחנו חייבים לפנות אל רופא תעסוקתי. עליכם להבין כי רופא זה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויבטיח כי תקבלו את המגיע לכם. עליכם להבין כי קשה היום מאוד לנצח בתביעה ללא רופא זה וזהו משהו שכל עורך דין מודע אליו.

מדוע כדאי לפנות אל רופא ממאגר של רופאים ולא לפנות אל רופא יחיד?

כפי שכבר הבנתם יש השפעה אדירה לרופא התעסוקתי אשר מעיד מטעמכם בבית המשפט ופעמים רבות ההשפעה שלו אף גדולה יותר מזה של העורך דין מכיוון שהשופט מייחס לו חשיבות אדירה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם מאוד אבל מאוד לפנות אל רופא ממאגר של רופאים ולא אל רופא יחיד, התחילו מהאתר https://www.forum-md.co.il. עליכם להבין שברגע שהרופא משתייך לחברה או לישות מסוימת החברה הזאת בדקה אותו ווידאה כי יש לו ניסיון והוא ברמה הגבוהה ביותר. על כן סביר כי בית המשפט יקשיב לרופא זה הרבה יותר מאשר הוא יקשיב לרופא העובד בצורה עצמאית ואשר המוניטין שלו הרבה יותר נמוך.

האם העלות של הרופא צריכה להדאיג אותי?

נכון, אנחנו צריכים לשלם לרופא התעסקותי בשביל חוות הדעת שלו, אך עליכם לקחת בחשבון כי הסכומים הללו הם מאוד נמוכים וכי פעמים רבות יש להוציא מעט מאוד כסף ביחס לסכום שתקבלו בתביעה. לכן גם מבחינה כלכלית זה כל כך חכם לפנות אל רופא תעסוקתי בטח אם אנחנו זוכרים כי יש קושי אדיר לזכות בתביעה בלי העזרה שלו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »