תמלול הקלטות לבית משפט – מי עושה את זה?

כשישנם דיונים בבתי המשפט, יש לא מעט אנשים אשר מביאים הקלטות כעדות למשהו עם שקרה, או בניסיון להוכיח עבירה, חפות או כל דבר אחר. אבל כדי שהתוכן של ההקלטה יהיה זמין וברור – כדאי לפנות אל המומחים על מנת לבצע תמלול הקלטות לבית משפט

תמלול לבית משפט – למה צריך את זה?

מלבד הצורך בבירור של מה שנאמר או מה שנשמע בהקלטה – בית המשפט עצמו דורש מעורכי דין או מכל מי שמייצג אדם אחר או את עצמו – לתמלל הקלטות לבית המשפט במידה וישנן כאלה, על מנת שהדברים יהיו מדויקים, ברורים, קריאים ומוכחים. 

אבל מי מבצע תמלול כזה? 

כיום יש אנשי מקצוע או חברות מקצועיות אשר מבצעות תמלולים לבית המשפט. מי שמבצע את העבודה חייב להיות מדויק, להכיר ולהבין את המילים שנאמרות בהקלטה, לדעת מה החוקים בתמלול, כמו איך מסמנים שתיקות, צעקות, דיבור לא ברור וכולי, והוא חייב להיות בעל יכולת הקשבה ברורה וטובה להקלטה. אנשים המבצעים תמלול הקלטות לבית המשפט, עליהם לדעת גם להקליד מהר ולהגיש את החומרים כמה שיותר מוקדם לבית המשפט או למי שבודק את הראיות. 

אם אתם עורכי דין, אם אנשים פרטיים, חברות או תאגידים, חוקרים במשפטה, משפטנים או כל מי שזקוק לתמלולים מקצועיים – תנו לחברות תרגום שיש בהן את אנשי המקצוע הטובים ביותר – לבצע עבורכם את העבודה. כך תוכלו להציג את הראיות שלכם בצורה טובה ונכונה מול הערכאות המשפטיות או כל מוסד אחר. 

מחפשים חברת תמלול מקצועית? הקליקו עכשיו על הלינק!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »