עו"ד לדיני אינטרנט

עו"ד לדיני אינטנרנט

מאז שהאינטרנט קיים: נוספו לא מעט עבירות, חוקים ועונשים הקבועים על פי חוק בבית המשפט, אשר נוגעים לעבירות שקורות ברשת האינטרנט. ברשת אפשר לחפש כמעט כל מידע ולפרסם מידע במגוון פלטפורמות. בין היתר, מי שירצה יוכל להפיץ תכנים מסוגים שונים שחלקם אינם ראויים להפצה ועלולים לגרום לנזקים שונים. יש גם את מי שיגנוב תוכן מקורי, יפר זכויות יוצרים, יכפיש ויוציא דיבתו של אדם אחר וכדומה. כל המעשים האלה ומעשים אחרים נחשבים דיני אינטרנט – העוסקים בנושאים שלפני יותר מעשור – לא חשבנו שנעסוק בהם. 

אם הייתם קרבן לעבירה או בריונות רשת, אם הפרו את זכויות היוצרים שלכם או שנעשתה כל עבירה אחרת דרך הרשת: כדאי לבחור עו"ד לדיני אינטרנט. אבל כיצד בוחרים את אשת המקצוע הטובה ביותר? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

מקצועיות – בחרו אשת מקצוע מיומנת שמכירה את כל הקשור אל דיני אינטרנט, תחום הגנה על זכויות יוצרים, עבירות דיגיטליות ברשת, הכרות עם עולם החוקים והמשפט הקשורים לרשת תוך בחירת אשת מקצוע שייצגה בעבר תובעים ונתבעים בבית המשפט. 

ניסיון – וודאו כי עורכת הדין עסקה בייצוג בעלי אפליקציות בוני ומפתחי אתרים, בייצוג סטארטאפיסטים או בעלי חנויות מקוונות, ייצוג של אנשי תוכן וסופרים, אתרי חדשות ושאר גופים ואנשים שמפרסמים תוכן באינטרנט. 

מחיר ודינמיקה – כולנו יודעים שייצוג משפטי עולה לא מעט, ובכול זאת יש עורכי דין זולים ויש את מי שמחיר המאמץ שלו יהיה שווה עבורכם כל שקל , בעיקר כשתקבלו פיצויים. שימו לב כי שכר הטרחה מתאים ליכולות שלכם ותנו דגש לדינמיקה שבינכם לבין עורכת הדין. כל הנתונים האלה יספקו לכם החלטה טובה ונכונה. 

> הכירו את עו"ד יעל הראל מומחית לדיני אינטרנט

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם תחומי העיסוק של עו"ד דיני עבודה
עורך דין דיני עבודה הינו עורך דין המתמחה בדיני עבודה ודיני עבודה. תפקידו של עורך הדין לדיני עבודה...
קרא עוד »
פבר 08, 2023
קבלן – מהו הביטוח שיכסה אותך במקרה של תאונה באתר בנייה?
פוליסת כל הסיכונים לעבודות קבלניות היא צורך אקוטי בכל מיזם בנייה, כדי להגן על הקבלן ולהעניק לו...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
ייעוץ משפטי
אנו חיים בעולם בו הייעוץ המשפטי הופך להיות חשוב יותר ויותר. זה הופך יותר ויותר לדרישה מבעלי עסקים,...
קרא עוד »
יונ 23, 2022