עורך דין תאונות תלמידים

גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תאונות תלמידים? יש רק אחד ויחיד!

תאונות תלמידים הם דבר מצוי ואנשים רבים לא יודעים כמה הרווח הצפוי להם אם הם יתבעו את הגורמים הרלוונטיים.

אם ילדכם נפגע בתאונה בגן או בבית ספר, בתאונה במהלך טיול של הבית ספר או לאו דווקא בעת שהותו בבית ספר. תוכלו להגיש תביעה לארבעה גורמים שונים, על מנת למצות את הפיצויים המגיעים לכם כתוצאה מתאונת תלמידים זו. 

תושבי באר שבע? ילדכם עבר תאונת תלמידים? עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע, יעזור לכם בהגשת התביעה לכל הגורמים הרלוונטיים מהם תוכלו לדרוש פיצוי.

אז את מי ניתן לתבוע?

כמובן שיש לבדוק כל מקרה תאונה לגופו, אך בדרך כלל ישנם ארבעה דרכי תביעה. עורך דין תאונות תלמידים בדרום, מנוסה ואמין, ישלח את תביעתכם בהתאם לפוליסת תאונה אישית של תאונת תלמיד, כמו כן הוא יגיש תביעה נוספת עבור פוליסת הביטוח של גן הילדים או הבית ספר בגין אחריותם על כל מחדל או מעשה.

גם תביעה במוסד לביטוח לאומי עבור ילד נכה היא אפשרית, תביעה נוספת אפשר להגיש כתוצאה מנכות שנגרמה לילד בעקבות התאונה, שכמובן עורך הדין יצטרך לבדוק אם ישנה פוליסת ביטוח זו בידי אחד ההורים במסגרת פוליסת ביטוח החיים שלו/ה, המכסה גם את הילד.

עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע

לפני הגשת התביעה שווה לבדוק מיהו העורך דין שאותו תשכרו. עורך דין תאונות תלמידים המייצג את התביעה באופן אישי מתחילת התהליך עד סופו יקל עליכם מאוד, שהתביעה לא "תעבור ידיים" במשרד עורכי הדין ויהיה לכם ערוץ ישיר בין העורך דין האישי שלכם.

כמו כן כדאי לבדוק את שנות העיסוק של העורך דין בעניין, ככל ששנות התמחותו רבות יותר, הידע שלו בנבכי התביעות ובהבאת ראיות ממקרים קודמים, יועילו לקבלת הפיצוי המרבי.  

עו"ד ינון דאיה עוסק בתאונות תלמידים בבאר שבע עד אילת. צרו קשר לפרטים נוספים >>>

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »