הלוואות בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה – איך זה עובד?

רבים שואלים את עצמם כיצד מתרחשת לה קבלת ההלוואה בערבות המדינה. יש כמה דברים חשובים שצריך לדעת לפני שנכנסים לעובי הקורה. הלוואה צריך להבין איך מחזירים ומהן ההשלכות שלה. בואו נדבר על זה.

הלוואות בערבות מדינה – איך זה עובד? 

יש כמה פרמטרים לקבלת הלוואה בערבות המדינה. אחד מהם הוא היכולת שלכם לעמוד בהחזרים כל חודש. לא תמיד הדבר מוצג באופן שתרצו לחברת האשראי שלכם. לכן, כדאי מאוד שתעשו שיעורי בית לפני שאתם נגשים לקחת הלוואה.

הלוואה בערבות המדינה היא כבר סיפור אחד. היא הלוואה שהמדינה ערבה עליה ומשכך, היא נותנת תנאים טובים יותר למלווים, ויכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בחודש ואפילו כמה עשרות אלפים לכל התקופה – במקרה של משכנתא כמובן.

נכסים והתחייבויות – על מה מסתכלים במתן ההלוואה 

דבר נוסף שהמלווה הפוטנציאלי שלכם עשוי להסתכל עליו, הוא השווי הנקי שלכם, או הנכסים שלכם בניכוי ההתחייבויות שלכם. 

נכסים, הם הדברים שבבעלותכם ששווים משהו, כמו חשבונות ההשקעה והנכסים האחרים שלכם, והתחייבויות, הן ההתחייבויות הפיננסיות שיש לכם, כגון חוב הלוואת סטודנטים או משכנתא.

למה זה חשוב? 

הכרת השווי הנקי שלכם, חשובה לידע האישי של נותן ההלוואה. ההלוואה שאתם מבקשים, תהפוך להתחייבות, בה אתם עשויים להשתמש לרכישת נכס. חישוב השווי הנקי שלכם – כמו גם האופן בו הוא ישתנה כשתקבל את ההלוואה – היא דרך מצוינת לשמור על הכספים שלכם.

פרטי יצירת קשר עם המעסיק 

מלווים פוטנציאליים, יבקשו כנראה את פרטי ההתקשרות של המעסיק הנוכחי שלכם ואולי מידע של מעסיקכם בעבר. ניתן ליצור קשר עם מעסיקיך בהווה ובעבר כאסמכתא או כאימות מועדי הכנסה ותעסוקה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »