בקשה לצו פתיחת הליכים

בקשת צו פתיחת הליכים- איך זה עובד?

הליך פשיטת רגל הוא הליך שמטרתו היא לסייע לכל אדם אשר נקלע לחובות משמעותיים מאוד, שאין בידו לשלם. ההליך חייב לעבור דרך בית המשפט וכן, על מנת שהוא יצלח, כדאי שהוא ילווה באמצעות עורך דין פשיטת רגל מקצועי ומנוסה בתחום. בהליך פשיטת רגל, השופט המקבל בקשה לפשיטת רגל אמור להחליט האם לאשר את הבקשה או לבטל את ההליך. במידה והשופט בחר לקבל את בקשת פשיטת הרגל ולאשר את המשך ההליך, הוא מאשר את הפקודה הנקראת: צו כינוס. משמעותו של צו זה הוא שהחל מאותו הרגל כל הנכסים של החייב בצירוף המידע על החובות שלו ועל מצבו הכלכלי הנוכחי ומצב חשבונותיו עוברים באופן ישיר לכונס הנכסים. הצו נקרא גם: צו פתיחת הליכים.

צו פתיחת הליכים- מדוע זה חשוב?

כאשר מדובר על צו פתיחת הליכים או צו כינוס מדובר בעצם על צו המאפשר למבקש להקפיא את כל פעילותו הכלכלית ולהימנע ממנה עד להמשך ההליכים או עד שהוא מקבל אישור לפשיטת רגל. בעצם, מדובר על דבר חשוב מאוד עבור החייב שכן, כאשר הוא מקבל את הצו הנוכחי, הוא מקבל הגנה מפני הנושים בגין כל חובותיו. כלומר: הנושים של האדם לא יוכלו לנקוט כנגדו בפעולות כלשהן בשל העובדה שהוא לא משלם להם את חובותיו. במידה ולא מתקבל הצו המדובר, החייב נשאר חשוף לתביעות מצד הנושים שלו וכן, המשך הליכי גביית חובות מהם.

כיצד תקבלו צו פתיחת הליכים באופן מהיר?

מכיוון שלצו פתיחת הליכים יש חשיבות רבה לאדם המבקש אותו, חשוב מאוד לקבל אותו בצורה המהירה והיעילה ביותר. מכיוון שהליך פשיטת רגל הוא הליך הגובל במגוון רחב של שלבים בירוקרטיים שונים, הרי שכדי לקצר את התהליך כדאי וחשוב לבחור בעורך דין פשיטת רגל מנוסה, מקצועי ואיכותי, ראו באתר זה!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »