הסדרת מעמד בני זוג – איך למצוא עו"ד מתאים?

על מנת להשיג הסדרת מעמד בני זוג, לרבות אישור שהייה ועבודה בישראל, מקובל להיעזר בעורך דין. הליווי עשוי להיות חיוני אף אם ניסיתם לבד אך התהליך מתפספס, אם מדובר בתנאים מיוחדים או שקבלים תשובה שלילית. אם אתם רוצים להגיש בקשה לצורך הסדרת מעמד בני זוג בצורה הנכונה ביותר או שאתם צריכים להתמודד עם סירוב או הערמת קשיים, נסביר איך למצוא עו"ד מתאים. 

התמחות בהסדרת מעמד 

הדבר הראשון והעיקרי שצריך לבדוק זה, שעורך הדין הינו בעל ניסיון עשיר בטיפול בהסדרת מעמד. הסדרת מעמד בני זוג נעשית על ידי עורך דין הבקיא היטב בחוקי האזרחות וביתר החוקים ופסקי הדין הקשורים בהשגת אזרחות או אישורי שהיה ארוכים, לבני או בנות זוג של ישראלים. 

מיומנות וידע בחוק ובפסיקה הנוגעים לעניין

העדיפו עורך דין שתוכלו להתרשם מהאתר שלו, ולהיווכח בהצלחות קודמות. שימו לב שהסדרת מעמד בני זוג איננה בהכרח טיפול וליווי של רק של בני זוג נשואים. עורך הדין המיומן והבקיא בתחום הזה יוכל לסייע גם לבני זוג המוגדים ידועים בציבור – קראו עוד בנושא הסדרת מעמד בן זוג זר ידועים בציבור באתר של עו"ד ג'ני קליין

התרשמו מהמלצות אותנטיות 

העדיפו להיעזר בעורך דין שיש ברשותו המלצות אותנטיות ולא רק כלליות. על פי רוב, מדובר בתהליך מורכב ולא קצר והלקוחות המרוצים נוהגים להשאיר מכתבי המלצה כאשר התהליך מתנהל ומסתיים בהצלחה. בצורה כזאת תוכלו לדעת שעורך הדין שבחרתם מיומן דיו ובעל אחוזי הצלחה גבוהים, במקרים הדומים לשלכם. המלצות יכולות להיות משובצות באתר האינטרנט של העו"ד, בפוסטים ברשתות חברתיות או להימצא במשרד העו"ד עצמו. 

גישה אנושית, לא רק מקצועית 

הסדרת מעמד הינה טיפול הנוגע לא רק בפרוצדורה אלא גם במשהו רגשי עמוק. אחרי שעיינתם באתר של עו"ד וראיתם המלצות, התרשמו גם מהגישה האנושית, מעבר לגישה המקצועית.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »