עו"ד רחל שחר – לבחור עורכת דין שתעשה בשבילנו את העבודה

עו"ד רחל שחר

כשאנחנו מחפשים עורך דין או נוטריון, בוודאי בתחום המשפחה, בין אם זה במקרים של גירושין, צוואות, ירושות, הסכמי ממון וכדומה, אז מן הסתם אנחנו נרצה למצוא עורך דין שיוכל לעשות את העבודה בשבילנו על הצד הטוב ביותר, באופן המהיר ביותר, וכן בעלויות שיתאימו ליכולות שלנו.

הצורך להיעזר בעורך דין בנושאים שקשורים למשפחה, הוא צורך מאוד רגיש במקרים רבים. לא משנה מאיזו סיבה אנחנו זקוקים להיעזר בשירותיו, הרי שלא מדובר פה במשהו שהוא בהכרח שמח, הרבה פעמים זה נובע מעניין בעייתי, עניין שכולל מטענים שונים, זה יכול להיות גם במקרים מאוד רגישים עמוק בתוך המשפחה, דברים שאנחנו היינו שמחים לסיים אותם כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה.

לשמחתנו הרבה, כיום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד עורכי ועורכות דין שמתחמים בתחום ויכולים לספק לנו שירותים כפי שאנחנו נדרשים ומצפים לקבל. למשל, עו"ד רחל שחר שמתמחה בכל הנושא של דיני משפחה בהיבטים שונים וכן משמשת גם כמגשרת בתחום.

לפני שאנחנו נסביר, מה הם בדיוק הפרמטרים לבחירת עורכת דין טובה, מקצועית ומנוסה שתעשה בשבילנו את העבודה, חשוב להדגיש, שאם אנחנו נדרשים לשירותיה, רצוי מאוד לא לבזבז זמן יקר ולבחור כמה שיותר מהר.

פרמטרים לבחירה נכונה

ניסיון – בראש ובראשונה, הניסיון מדבר בעד עצמו. כשאנחנו בוחרים עורכת דין מנוסה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהיא תוכל להבין את המקרה שלנו טוב יותר ולמצוא פתרונות מתאימים.

קשב ורגישות – עורכות דין בתחום המשפחה, צריכות להיות קשובות ורגישות לצרכים ולרצונות של הלקוח, הרבה יותר מאשר במקרים אחרים, בגלל הרגישות שבעניין.

זמינות – מן הסתם, אנחנו נחפש עורכת דין שתהיה מוכנה ומסוגלת לעמוד לרשותנו בכל עת, לכל עניין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מידע וייעוץ משפטי
לא רק עבריינים ופורעי חוק זקוקים לשירותם של עורכי דין. לא אחת, נדרש מידע וייעוץ משפטי עבור נושאים...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
תביעת משרד הביטחון
כל אדם ששירת כחייל, כשוטר או כאיש ביטחון ובמהלך השירות הוא נפגע או חלה, זכאי להגיש תביעה לצורך קבלת...
קרא עוד »
דצמ 04, 2019
מהי עבירת טוהר המידות ומה העונש הקבוע בחוק
משמעותו של "טוהר המידות" בחוק מבקר המדינה המושג "טוהר המידות" כמושג של האתיקה המעשית, המורה על תכונה...
קרא עוד »
פבר 22, 2019