מסורבי משכנתא - למה בעצם סרבו לכם

מסורבי משכנתא – למה בעצם סרבו לכם

לא מעט אנשים מופתעים לגלות כי הם אינם יכולים לקחת משכנתא מהבנק שלהם, למרות שעל פניו הם הגיעו אל הבנק במחשבה כי הם כן יכולים לקחת משכנתא. לאותם אנשים קוראים מסורבי משכנתא, והבנק בהחלט הציב אותם בסיטואציה לא נעימה שבה הם צריכים לחשוב על חלופות. ישנן לא מעט חלופות שיכולות להיות רלוונטיות, אך על מנת להכיר את כולן תצטרכו לקרוא מאמר אחר שעוסק בנושא או להיכנס לקישור https://www.tsuott.co.il/professional-terms1/.

במאמר הזה אנו נסביר לכם בדיוק מהן הסיבות השכיחות ביותר לכך שהבנק סירב לתת לכם משכנתא. על מנת שתוכלו להבין בדיוק מה עשיתם לא נכון, ואולי לנסות לפעול אחרת על מנת שהבנק לא יגביל אתכם לבצע פעולות אחרות בחשבון שלכם.

לקוחות עם עבר בעייתי

הסיבה השכיחה ביותר לכך שאנשים מסוימים אינם רשאים לקחת משכנתא זה בגלל העבר הבעייתי שלהם בבנק. אנשים שמתקשים להחזיר את תשלומי כרטיס האשראי, או כאלה שלקחו בעבר הלוואה ולא החזירו אותה בזמן. הבנק בעצם מבין כי הוא לא יוכל להיות בטוח כי אותו אדם שלוקח את המשכנתא יהיה מסוגל גם להחזיר אותה.

לקוחות שמגישים בקשות מוגזמות

עוד סיבה שכיחה שבגינה לא מעט בנקים מסרבים לספק משכנתא ללקוחות שלהם זה בגלל בקשות מוגזמות. עליכם להבין כי בקשת המשכנתא שלכם חייבת להיות בגבול ההיגיון הבריא, ואינכם יכולים לדרוש סכומים מופרזים שלעולם לא תוכלו להחזיר. במקרה שבו הבקשה שלכם לא תהיה תואמת למצב בשטח תקבלו תשובה שלילית לבקשת המשכנתא שלכם.

מה מסורבי משכנתא יכולים לעשות?

הפעולה הבאה שלכם צריכה להתבסס על פי הסיבה שבגינה הבנק סירב לספק לכם משכנתא. אם הבנק סירב בגלל שאתם לקוחות בעייתיים, לא יהיה לכם מנוס אלא לפנות לגופים חוץ בנקאים על מנת שיספקו לכם את המשכנתא הרצויה עבורכם – הקליקו כאן כדי להגיע אל המומחים בתחום זה. במידה והבנק סירב לספק לכם משכנתא מכיוון שהבקשה שלכם מופרזת, תוכלו תמיד לבצע התאמות לבקשה כך שהם יהיו בגבול ההיגיון. במקרה כזה לבנק לא תהיה בעיה לאשר את המשכנתא שלכם בהתאם לבקשה החדשה שבניתם והגשתם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »