הסכם ממון ידועים בציבור – דגשים להסכם הוגן

הסכם ממון

הסכם ממון הוא הסכם המבוצע על ידי שני בני הזוג ובהסכמה משותפת לגבי חלוקת הרכוש, הנכסים וכל דבר בעל ערך בין הצדדים. למעשה הסכם זה נועד למנוע מחלקות עתידיות בנוגע לחלוקת כסף ורכוש במהלך הנישואין, במידה והזוג ירצה להתגרש או במהלך חייהם המשותפים של הזוג הידועים בציבור. כאמור רבים עורכים הסכם זה אפילו לפני החתונה או במהלך הזוגיות שלהם ומבלי לחשוב על פרידה וכי הסכם זה נועד כדי להסיר את ההיבט הכלכלי מהצד ולהתרכז באהבה ובתמיכה בזוגיות. יש כמה סוגים של הסכמי ממון: הסכם טרום נישואין, הסכם לאחר הנישואין, הסכם ידועים בציבור באינטרנט, הסכם הנערך במסגרת פרידה וכן הסכם ממון ידועים בציבור.

כיצד עוזר הסכם ממון ידועים בציבור?

הסכם ממון אונליין מסייע לזוג החי במשותף לנהל חיים נעימים, שקטים ונינוחים, ללא חששות מההיבטים הכלכליים. תארו לכם מצב שבו אחד מבני הזוג הוא אדם מפורסם, איש עסקים מצליח או נצר למשפחה עשירה ויש לו ממון רב. בן/בת הזוג שלו לעומת זאת מסתפקים במשכורת ממוצעת אולם האהבה חברה בין השניים. כדי שזה יישאר כך וכסף לא יעוור עיני חכמים או יגרום להם להשתנות כדאי יהיה לערוך הסכם ממון, גם בין זוגות ידועים בציבור ולאו דווקא זוג נשוי.

מה כוללים במסגרת ההסכם?

במסגרת הסכם ממון ידועים בציבור תרצו לכלול כל דבר הקשור לחלוקה והשימוש ברכוש בני הזוג, בנפרד או במשותף. לעתים אפילו ההסכם יכלול פיצוי ו/או מנת החלק של בן הזוג הפחות העשיר במקרה של פרידה. 

אל מי פונים כדי שההסכם יהיה מנוסח היטב וכביל מבחינה חוקית?

כדי לערוך הסכם ממון בצורה הטובה והמקצועית ביותר וגם שיהיה כביל משפטית יש לפנות לעורך דין דיני משפחה המתמחה בעריכת הסכם ממון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אל תעשו החלטות נמהרות לפני התייעצות עם עו"ד מקרקעין
רוב האנשים משקיעים לא מעט זמן ואנרגיות, לפני שהם בוחרים לרכוש רכב חדש. מדובר על קריאה ולמידה מעמיקה של...
קרא עוד »
נוב 13, 2018
עו"ד פגיעה מינית – יספק לכם ליווי משפטי
במידה וסבלתם ממקרה של תקיפה מינית אז יהיה חשוב מצדכם לפנות אל שירותיו של עו"ד פגיעה מינית וזאת כדי...
קרא עוד »
אפר 22, 2022
ארנונה בהייטק – למה זה נושא כל כך משמעותי?
כל אחד בישראל יודע שהייטק הוא הקטר של הכלכלה הישראלית. עם כל הכבוד לתחומי ייצור אחרים, ההייטק הוא זה...
קרא עוד »
מרץ 28, 2023