אובדן כושר עבודה – להשתמש בכל המידע שעומד לרשותנו

אובדן כושר עבודה

בשביל להגיש תביעה משפטית בכל תחום, אנחנו צריכים שיהיה בידינו את המידע הרלוונטי. בין אם זה מידע על הזכויות שלנו, מידע שיאפשר לנו לדעת מה מגיע לנו, מה החוק קובע בעניינים כאלה, מה אנחנו יכולים לעשות בשביל לעמוד על שלנו ולקבל את מה שאנחנו חושבים ששייך לנו.

אחת כמה וכמה נכון הדבר, כשאנחנו מגישים תביעה בגין מקרה שקרה לנו, בסיטואציה בה אנחנו הצד "החלש", אל מול גורמים גדולים, רציניים. למשל, במקרים של אובדן כושר עבודה, אז אנחנו צריכים להתמודד מול ביטוח לאומי או מול חברת הביטוח שלנו. בשני המצבים, הרי שאם לא יהיה לנו את כל המידע, אנחנו נתקשה מאוד להתמודד מול הגורמים הנ"ל, לא נוכל להוכיח את צדקת טענתנו.

צריך לומר שבמקרה הנ"ל, זה לא מספיק שאנחנו רק נדע מה בדיוק החוק קובע ומה מגיע לנו, אלא מעבר לכך, אנחנו צריכים שיהיה בידינו את כל המידע על המקרה שלנו, על מנת שנוכל להוכיח מעל לכל ספק, שאכן אנחנו נמצאים בנקודה שמחייבת את הצד השני לשלם לנו.

כיצד אנחנו מחזיקים את כל החומר הרלוונטי

כשמדובר על חומר רלוונטי במקרה של תביעות על אובדן כושר עבודה, הרי שאנחנו צריכים, בין היתר, להוכיח שאכן אנחנו לא יכולים לעבוד, כלומר, להציג הוכחות מצד רופאים מומחים ואנשי מקצוע, שיסבירו על מצבנו ועל כך שאנחנו לא יכולים לבצע את התפקיד שלנו.

חשוב שאנחנו נתעד כל דבר ונשמור כל דבר שעומד לרשותנו. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב, שהצד השני יציג מומחים מטעמו שיבקשו להפריך את הטיעונים שלנו. כל מידע רפואי ואחר שיתמוך בטענה שלנו, יאפשר לנו בסופו של דבר, לטעון שאכן אנחנו לא יכולים לעבוד וצריכים לקבל פיצוי או קצבה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייצוג משפטי
עורך דין צריך להיות בעל כישורים בכל תחומי המשפט, אך לא תמיד ניתן לעשות הכל. עורך דין יכול להיות מומחה...
קרא עוד »
יונ 18, 2022
עו"ד תעבורה באשדוד
אם אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לשירות של עו"ד תעבורה באשדוד, אל תחפשו רחוק יותר. עורכי הדין המנוסים...
קרא עוד »
מאי 17, 2023
עורך דין גירושין – יסייע לכם לצאת מהצרות
שירותיו של עורך דין גירושין יוכלו להיות כאלה אשר יאפשרו לכם לגמור עם הליכים הגירושין בצורה הרבה יותר...
קרא עוד »
אוק 16, 2021