מידע וייעוץ משפטי

מידע וייעוץ משפטי

לא רק עבריינים ופורעי חוק זקוקים לשירותם של עורכי דין. לא אחת, נדרש מידע וייעוץ משפטי עבור נושאים אזרחיים לגמרי כמו חתימת חוזה, פינוי משכיר, ירושות ועוד. לעיתים יש צורך בעורך דין כאשר רוצים לתבוע מישהו אחר אודות עבירה כלשהי שעשה על מנת לקבל פיצויים או כל עונש אחר עבור הפוגע. חשוב לדעת כי עורך דין לא מיועד רק עבור ייצוג בבית המשפט, אלא גם עבור מידע וייעוץ משפטי בנושאים שונים, וכן בכדי לעזור ללקוח לקבל החלטה אם כדאי לגשת לבית המשפט במקרה הזה.

כיצד אדע לאיזה עורך דין עלי לפנות?

ההחלטה על עורך הדין המתאים ביותר עבור המקרה הספציפי שלכם היא לא תמיד החלטה פשוטה. בראש ובראשונה מומלץ לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם, בנוגע לעורך דין מומלץ אותו הם מכירים. במידה ואין לכם מישהו כזה, תצטרכו לחפש באמצעות האינטרנט. חשוב לדעת שעבור כל תחום בעולם המשפט ישנו עורך דין אשר מתמחה בנושא זה, והוא זה שיוכל לתת עבורכם את המענה הטוב ביותר.

כיצד לבחור עורך דין עבור התביעה שלי?

כאמור, הדרך הטובה ביותר היא לקבל חוות דעת אמיתית מאנשים אשר נעזרו בעבר בעורך הדין. במידה ואתם נאלצים לקבוע עם עורך דין שאינכם מכירים, מומלץ לבדוק כמה דברים חשובים. הדבר הראשון הוא הניסיון המשפטי של עורך הדין. כאשר מדובר בעורך דין בעל ניסיון אשר טיפל כבר בהצלחה בתיקים רבים, הסיכוי להצליח במשפט יהיה גדול יותר. בנוסף, נסו לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים לגבי רמת הזמינות של עורך הדין, וכן על איכות השירות אותו הוא מעניק. חשוב לדעת שבמקרה של תביעת פיצויים, תוכלו למצוא עורכי דין שלא יגבו ממכם כסף, אלא רק אחוזים במקרה של הצלחת התביעה.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »