משלוח משפטי

כמה עולה משלוח משפטי?

משלוח משפטי

חברות משלוחים מבצעות בדרך כלל שירותים עבור גורמים פרטיים וכן עבור גורמים עסקיים שונים. אחד משרותי המשלוחים הפופולאריים והחשובים ביותר עבור משרדים ועסקים, זה משלוח משפטי. כמה זה יכול לעלות לנו?

מה זה משלוח משפטי?

בעוד שמשלוח רגיל הוא דבר ברור ומובן מאליו, בין אם מדובר במשלוח של מכתב, חבילה או כל דבר אחר, הרי שמשלוח משפטי הוא דבר ייחודי, יוצא דופן. בשירות המשלוחים של  mydeliveryלמשל, מספקים שירותי משלוח משפטי עבור גורמים שונים, בין אם מדובר במשרדי עורכי דין ובין אם מדובר בגורמים עסקיים, מוסדיים, פרטיים או אחרים. כפי שנוכל לראות מיד, מדובר בשירות שונה, ייחודי, וכן שירות שהמחיר שלו הוא אחר.

שירות משלוח משפטי מתבצע כאשר יש צורך לאסוף ולהעביר מסמכים משפטיים, מסמכים בעלי ערך לצורך פתיחת תיקים או לצורך משפטים שמתנהלים בפועל. כמו כן, הם יכולים לכלול חומר ראיות, חומר עדויות ודברים אחרים שחייבים להגיע בשלמותם אל היעד אליו הם אמורים להיות מועברים. בדרך כלל שירות זה מתבצע אך ורק על ידי צוותים מקצועיים, מנוסים, ובמקרים מסוימים הוא מבוצע על ידי צוות ולא על ידי אדם אחר.

מעבר לשאלת המחיר, הרי שיש חשיבות גם לתזמון ולמהירות בה המשלוח מתבצע. הוא חייב להתבצע כמה שיותר מהר, ובצורה מסודרת ואחראית.

כמה זה עולה?

שירות משלוח משפטי עולה יותר משירות משלוח רגיל, מעצם זה שהוא נעשה בצורה מיידית, באופן שונה, על ידי אנשי מקצוע מנוסים ולא על ידי כל שליח. חשוב להדגיש עוד, שהמחיר משתנה גם בהתאם לגודל החבילה. אם מדובר במכתב זה מחיר נמוך יותר מאשר אם מדובר בחבילה שכוללת כמה קילוגרמים טובים (למשל במקרה של משלוח ראיות וחומרי חקירה).

משלוח של מעטפות וחומרים קלים יכול להגיע לסכומים של 100-500 שקל, בעוד שמשלוח חבילות יכול גם לחצות את הסכומים האלה. כאן נכנס עוד שני פרמטרים שיש לקחת בחשבון, המרחק וכן המיידיות של המשלוח, כלומר, כמה מהר יש לבצע אותו על מנת לספק את המכתב או את החבילה לנמען.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »