עו"ד שחר ולר – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

עו"ד שחר ולר

על מנת לבחור עורך דין בצורה נכונה, בין אם מדובר באיש מקצוע שאנחנו רוצים לשכור לצרכים אישיים, פרטיים, ובין אם מדובר בבעל מקצוע שאנחנו רוצים לשכור לצרכים עסקיים, אזי שעלינו לדעת מה הם הפרמטרים הנכונים ומה בדיוק יכול וצריך להשפיע על הבחירה שלנו. 

דוגמא טובה לכך, הוא עו"ד שחר ולר שמתמחה בנושאים משפטיים שקשורים לתחום העסקי, לתחום המסחרי, אך זה נכון כמובן לכל עורך דין בכל מצב, כאמור גם במקרים שמדובר בעורכי דין שמתעסקים עם לקוחות פרטיים בהיבטים שונים. 

בסופו של דבר, הבחירה שלנו צריכה להיות מבוססת על פי פרמטרים מסוימים, כאלה שיכולים להתאים לנו, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים ומעבר לכך, על מנת שנוכל לקבל את התוצאה שאנחנו מצפים לה. כאן המקום להזכיר, לא בכל מצב אנחנו נוכל בהכרח לנצח, אך כן חשוב שנדע מול מה ועם מי אנחנו מתמודדים, ולצאת בצורה טובה, גם אם לא נקבל את כל מה שאנחנו רוצים או צריכים. 

איך בוחרים עורך דין בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין עם ניסיון, מישהו שאנחנו יודעים שאם יש צורך, הוא ידע איך להתגבר על מכשולים שונים, בוודאי אם מדובר במקרים מסובכים. הניסיון יכול רק לעזור. 

שנית, אנחנו נחפש עורך דין מקצועי, איכותי, עורך דין שאנחנו יכולים לסמוך עליו במאה אחוז שישרת את האינטרס שלנו בלבד ולא שום אינטרס אחר, כולל לא אינטרסים אישיים שלו. 

שלישית, אנחנו נידרש למצוא עורך דין זמין ונגיש, מישהו שאנחנו נדע שיהיה שם לצידנו בכל עת ובכל שלב, בכל מצב הוא יוכל לעזור לנו באופן מעשי או אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור נוטריון?
מיהו נוטריון ומהם התנאים להכשרתו? הנוטריון הוא עורך דין שעבר הכשרה מיוחדת ובידיו רישיון ממשרד...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
5 מקרים בהם צריך להתייעץ עם עורך דין
אף אחד מאתנו לא רוצה להגיע לבית המשפט, אבל לעיתים המציאות מחייבת אותנו לעשות זאת. מהם המקרים שבהם...
קרא עוד »
פבר 28, 2019
מה תפקידו של עורך דין משרד הביטחון?
עורך דין ממלא תפקיד חשוב בייצוג אנשים מול גופים גדולים, במטרה לקבל פיצויים, להגיש תלונות ולממש...
קרא עוד »
יול 19, 2021