עו"ד שחר ולר – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

עו"ד שחר ולר

על מנת לבחור עורך דין בצורה נכונה, בין אם מדובר באיש מקצוע שאנחנו רוצים לשכור לצרכים אישיים, פרטיים, ובין אם מדובר בבעל מקצוע שאנחנו רוצים לשכור לצרכים עסקיים, אזי שעלינו לדעת מה הם הפרמטרים הנכונים ומה בדיוק יכול וצריך להשפיע על הבחירה שלנו. 

דוגמא טובה לכך, הוא עו"ד שחר ולר שמתמחה בנושאים משפטיים שקשורים לתחום העסקי, לתחום המסחרי, אך זה נכון כמובן לכל עורך דין בכל מצב, כאמור גם במקרים שמדובר בעורכי דין שמתעסקים עם לקוחות פרטיים בהיבטים שונים. 

בסופו של דבר, הבחירה שלנו צריכה להיות מבוססת על פי פרמטרים מסוימים, כאלה שיכולים להתאים לנו, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים ומעבר לכך, על מנת שנוכל לקבל את התוצאה שאנחנו מצפים לה. כאן המקום להזכיר, לא בכל מצב אנחנו נוכל בהכרח לנצח, אך כן חשוב שנדע מול מה ועם מי אנחנו מתמודדים, ולצאת בצורה טובה, גם אם לא נקבל את כל מה שאנחנו רוצים או צריכים. 

איך בוחרים עורך דין בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין עם ניסיון, מישהו שאנחנו יודעים שאם יש צורך, הוא ידע איך להתגבר על מכשולים שונים, בוודאי אם מדובר במקרים מסובכים. הניסיון יכול רק לעזור. 

שנית, אנחנו נחפש עורך דין מקצועי, איכותי, עורך דין שאנחנו יכולים לסמוך עליו במאה אחוז שישרת את האינטרס שלנו בלבד ולא שום אינטרס אחר, כולל לא אינטרסים אישיים שלו. 

שלישית, אנחנו נידרש למצוא עורך דין זמין ונגיש, מישהו שאנחנו נדע שיהיה שם לצידנו בכל עת ובכל שלב, בכל מצב הוא יוכל לעזור לנו באופן מעשי או אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי יכול לעזור לכם במקרה של עבירה פלילית?
הסתבכתם במעשה של גניבה ממעסיק הנחשב כעבירה פלילית? דעו לכם שאתם לא צריכים להקשות על עצמכם יותר מידי,...
קרא עוד »
יונ 29, 2020
איתור ליקויי בנייה: 5 היסודות והחובה ללמוד אותם
עולם הבנייה מורכב, שבו דיוק ותשומת לב לפרטים הם מעל לכל. הבטחת יציבות, בטיחות ואריכות ימים של מבנה...
קרא עוד »
אוג 11, 2023
נוטריון לספרדית – מה הצורך שלנו בו?
בתקופה האחרונה קיימת עליה משמעותית בדרישה להוצאת דרכונים על ידי תושבים מישראל עבור מדינות ששייכות...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018