נפגעת מטיפול שיניים רשלני - כך תפעלו

נפגעת מטיפול שיניים רשלני – כך תפעלו

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

כן, החיים לא צפויים ויש בהם המון הפתעות. אחת ההפתעות הלא נעימות הן שאתם בוודאי לא מצפים להן הוא ליפול קורבן לרשלנות רפואית ויותר מכך לטיפול שיניים רשלני.

אני יודע שזה הדבר האחרון שאתם בטח תעלו על הדעת, אבל יכול לקרות מצב שהלכתם לטיפול שגרתי אצל הרופא השיניים שלכם או שביצעתם איזה עקירה ומשהו השתבש בדרך ונגרם לך נזק כתוצאה מהטיפול.

לאחר קריאת המאמר הבא אתם תדעו בדיוק איך עליכם לפעול במקרה שכזה ומה עליכם לעשות מיידית כדי שיעשה צדק ותזכו לקבל את מה שמגיע לכם. תוכלו לקרוא בנוסף על תביעה נגד רופא שיניים באתר של עורך דין אורן הדר.

תזכרו שהרופאים הם אנשים ואנשים לעיתים עושים טעויות.

טיפולי השיניים לצד כל הטיפולים האחרים שאתם מכירים יכולים להיות מורכבים ומסובכים אך אין זה מצדיק כל נזק כזה אור אחר שנגרם לכם כתוצאה מהטיפול.

מדובר לרוב בנזק פיזי שיש לו השלכות מיידיות וגם השלכות לטווח הארוך שיש לאמוד אותם על פי הנזק שנגרם.

מה עליכם לעשות במיידי במידה ונפגעתם מרשלנות רפואית

אחד הדברים המרכזיים שאתם יכולים לעשות הוא להגיש תביעת רשלנות רפואית לרופא שיניים ואם אכן יוכח שאתם צודקים, אתם תהיו זכאים לפיצוי הולם.

רק אל תעשו דברים כאלה לבד, גם ככה הבירוקרטיה בישראל מקשה על תהליכים מסוג זה פי 10 ותתייעצו עם עורך דין שמתמחה בתחום על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

כשזה מגיע לרשלנות רפואית בכלל ורשלנות רפואית בתחום השיניים בפרט לרוב מדובר בתהליכים מורכבים שדורשים התערבות של אנשי מקצוע שיודעים איך לפעול במצבים שכאלה ולקצר לכם את התהליכים כדי לעשות לכם את החיים הכי קלים שאפשר בהתחשב במצב.

תבחרו את העורך דין המתאים וצאו לדרך!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »