הכל על הוצאת רישיון קבלנים

הכל על הוצאת רישיון קבלנים

לא מעט אנשים מחליטים שהם רוצים להיות קבלנים. נשאלת השאלה מדוע? הסכום אותו יש לשלם לעו"ד איננו זניח, וכמו כן, מידי שנתיים, יש לשלם אגרות שגם הן כלל אינן זולות. מהי התשובה? להוצאת רישיון של קבלן, יש גם יתרונות לא מועטים, וכדאי שקבלנים לעתיד שמתכננים להוציא רישיון, יהיו מודעים לכך.

מהם היתרונות?

ניתן בפירוש לומר כי להוצאת רישיון קבלן רשום יש יתרונות בולטים. פנקס הקבלנים איננו מסווג, למעשה כל אדם באשר הוא, יכול לבדוק אם הוא עומד בדרישות החוק, ומופיעים שם אך ורק קבלנים, שהחוק קבע שהם אכן כאלה. רוצים לבחור קבלן? תוכלו לבדוק האם הקבלן אכן נמצא ברשימה, וכך לפנות אליו כאשר אתם בטוחים ונטולי ספקות.

יתרונות נוספים

כאשר לקבלן יש רישיון, הלקוחות יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם הוא רשום בפנקס הקבלנים הוא נחשב לאדם אמין. הוא עומד בכל תנאיו של רשם הקבלנים, והוא מפוקח כל העת. והיה והקבלן נוהג בניגוד לחוק, הוא עלול לקבל עונשים. ואם הוא איננו רשום, אין לו רישיון גם להעסיק עובדים זרים. לעובדים זרים יש יתרון גדול, הם נחשבים לכוח עבודה מקצועי מאוד ואיכותי.

והיה וקבלן עובד כאשר הוא חסר רישיון, הוא עובר על החוק, והוא גם יהיה צפוי לעונש. כלומר, אין חוכמות, יש חוק והוא חייב לפעול על פיו. לכן כדי להוציא את הרישיון בקלות, מומלץ לפנות אל עורך דין לרישום קבלן רשום.

לא כדאי להסתבך עם החוק

סביר יהיה שאין קבלנים שירצו לפעול בניגוד לחוק, שכן הם יתקלו בבעיה חמורה עם רשויות האכיפה.

לאף אחד מהם אין רצון לעבוד בניגוד לחוק ולהיות נרדף על ידי רשות האכיפה. רוב הקבלנים רוצים לעבוד על פי חוק ולעשות את העבודה שלהם בשקט וביטחון. בנוסף, קיימים עוד כמה יתרונות בולטים, כמו היכולת להשתתף במכרזים, וכך להגדיל את הסיכוי, לקבל את הפרויקט.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »