איך מזמינים שירותי ERP לעסק?

ניהול אפקטיבי של עסק מתבסס על שימוש נכון יותר בכלל המשאבים שעומדים לרשותו. שירותי ERP לעסק נועדו בדיוק לשם כך – לארגן את חלוקת התפקידים, חלוקת משימות והגעה ליעדים עסקיים, תוך מקסימום יעילות. רוצים להפוך את הארגון או העסק שלכם לטוב יותר, חכם יותר? עליכם להבין תחילה איך מזמינים שירותי ERP לעסק, התפורים למידתכם. 

תוכנה, ועוד הרבה יותר 

תוכנת פריוריטי היא אחת המובילות בתחום בהקניית שפה עסקית אחידה וזרימת משימות בתוך מחלקות ובין מחלקות בעסק. אבל שירותי ERP לעסק לא מבוססים אך ורק על פתרונות תוכנה, טובים ככל שיהיו. בהזמינכם את השירות, בדקו באיזו תוכנה מדובר, אך גם מהי צורת ההטמעה. התוכנות היעילות ביותר לא יועילו אם לא מלמדים את הארגון ואת כל העוסקים במלאכה, איך להשתמש בפונקציות השונות ובפיצ'רים המתאימים. משום כך, על מנת להזמין שירותי ERP לעסק שבאמת יעבדו בשבילכם:

  1. בדקו שספק השירות ערוך להתאים פתרונות לצרכים שלכם, על פי גודל העסק ומבנהו. 
  2. וודאו שספק השירות ערוך לסייע עם פתרונות הטמעה, עם הדרכה מתאימה. 
  3. שימו לב שהספק מסוגל ללוות אתכם עם תמיכה שוטפת, בין אם בתקופת השימוש הראשונה ובין אם לאחר מכן. 
  4. שימו לב כי ספק השירות צבר מספיק ניסיון עם חברות או ארגונים בענף שלכם, בתחום שלכם או בסדר הגודל שלכם (כמות מחלקות, מספר עובדים וכדומה). 
  5. ראוי לציין כי חלק מספקי השירות בתחום ערוכים ללוות אף בשלב שלפני הטמעת ERP, בהקמת רשתות ארגונית והצעות ייעול שניתנות לאחר בירור צרכים עמוק ומדויק. 
  6. הזמינו שירות מעסק שמאחוריו שנות ניסיון רבות ולקוחות מרוצים. זו הדרך שבה גם אתם והעובדים שלכם תחוו שיפור ברור ונראה לעין. 

אולי יעניין אותך גם מערכת ERP

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »