עורך דין משרד הפנים

עורך דין משרד הפנים – באילו תיקים הוא יכול לעזור לך

עורך דין משרד הפנים יכול להיות שימושי במיוחד עבור כל אדם שנמצא בתהליך משפטי מול משרד הפנים. אומנם רוב האנשים מצליחים להתחתן ברבנות ללא שום קושי מיוחד, אך לא מעט עולים למשל, אינם נחשבים ליהודים לפי הרבנות. בהתאם לכך, הם אינם יכולים להתחתן בארץ ונאלצים לערוך את החתונה שלהם בחו"ל באמצעות הליך אזרחי. במידה ובני הזוג יחליטו להתגרש, הם יאלצו לעבור תהליך של התרת נישואין באמצעות בית הדין לענייני משפחה. מדובר על זוגות שבהם אחד מבני הזוג יהודי ואילו השני לא. במקרה מסוג זה, מומלץ להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום כמן עו"ד עמרי אזולאי, על מנת לקצר את התהליך ולייעל אותו.

עורך דין משרד הפנים – מתי תזדקקו לעזרתו?

מעבר להתרת נישואין אזרחיים, עורך דין שמתמחה בתחום יכול לסייע בעוד מגוון רחב של נושאים שונים, הקשורים להתנהלות מול משרד הפנים. למשל, כאשר אדם ללא אזרחות ישראלית מעוניין לעבור תהליך של קבלת אזרחות, יש צורך להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום. רק עורך הדין יוכל לעבור למענכם את כל הפרוצדורה הבירוקרטית, במטרה לייעל את התהליך ולאפשר לכם לקבל את האזרחות הנכספת. כמובן שעורך הדין יוכל גם לייעץ בתחום ולספק הערכה של סיכויי ההצלחה בתיק. כמו כן, עורך דין שמתמחה בתחום, יוכל לסייע גם בהקשר של נוהל הורה קשיש. מדובר על מקרים בהם ההורה נשאר בחו"ל בעוד הילדים שלו עלו לארץ. 

לסיכום, עורך דין משרד הפנים יכול לסייע לכל אחד במגוון רחב של תחומים הקשורים להתנהלות מול משרד הפנים. עורך הדין יוכל לסייע במקרים של בקשות הומניטריות, קבלת אזרחות, שחרור עצור בנמל התעופה כמו בקישור, התרת נישואין אזרחיים, נוהל הורה קשיש, תביעת אבהות, הסדרת מעמד לידועים בציבור ולבן זוג זר ועוד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »