5 מקרים בהם תצטרכו להיעזר בעורך דין

העסקת עובד זר

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב שעורכי דין משמשים רק לצורך ייצוג משפטי או לצורך ייצוג בעת חקירות של המשטרה. זה לא בדיוק כך, יש מקרים נוספים בהם צריך וניתן להיעזר בעורכי דין.

אם נעזרים בעורך דין, יש פחות טעויות

כמעט בכל תחום בצורה כזו או אחרת, אנחנו יכולים להיעזר בעורכי דין. הכל תלוי בהכשרה שלנו, בהתמחות שלהם ובמצב בו אנחנו נמצאים. למשל, כפי שנוכל לראות גם בהמשך, אנחנו יכולים לשכור עורך דין להוצאת אזרחות פורטוגלית או אחרת, זאת למרות שברור לכל, שאין כאן עניין משפטי או משטרתי, אלא פשוט מדובר בעניין פרוצדוראלי, בירוקרטי. בכל זאת, זה הכרחי ונכון.

לפני שאנחנו נציג 5 מקרים ייחודים בהם נוכל להיעזר בעורכי דין ונסביר עליהם, צריך להדגיש, על מנת שנוכל לעבור את התהליך שאנחנו אמורים לבצע בצורה נכונה, הרי שעלינו לבחור עורך דין מנוסה, איכותי וכמובן, מתמחה במה שאנחנו צריכים.

5 מקרים בהם אפשר להיעזר וצריך להיעזר בעורך דין ומדוע

הוצאת אזרחות פורטוגלית

כל מי שמעוניין להוציא אזרחות זרה ובפרט פורטוגלית, צריך לעבוד עם עורך דין שמתמחה בכך, בין אם זה בשביל שייצג אותו אל מול הרשויות המקומיות באותה מדינה ובין אם זה בשביל שיבצע עבורו את התרגומים ויחתום עליהם, בכך יספק אסמכתא משפטית.

ניסוח חוזים

בין אם מדובר על הסכם ממון, חוזה שכירות או כל חוזה אחר, הרי שאנחנו צריכים להיעזר בעורך דין שינסח את החוזה וידאג להפוך אותו למסמך משפטי מקובל.

ניהול משא ומתן

הרבה מאוד אנשים נעזרים בעורכי דין על מנת שינהלו עבורם משאים ומתנים. זה נכון לגבי מכירה ורכישה של נכסים, חוזים או כל דבר אחר. עורך דין גם מתמחה במשא ומתן וגם יודע כיצד להביא לכך, שההסכם יהיה בעל תוקף משפטי.

צוואה

כאשר אדם מחליט לכתוב צוואה, הרי שעליו לעשות זאת אצל עורך דין, בליווי 2 עדים, והמסמך יישמר אצל אותו עורך דין, עד מותו של הכותב.

ייצוג מול הרשויות

לא רק בבתי משפט או בחדרי חקירות, גם מול ביטוח לאומי, רשויות המס וגורמים אחרים, טוב שיש עורך דין שייצג אותנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו שירות it?
למרות שכולנו מכירים את המונח הזה: שירות IT, בפועל לא כולם יודעים מה מדובר. לכן, אם גם אתם תוהים מה זה...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
שליכט אקרילי – מתי משתמשים ואיך עושים את זה כמו מקצוען
כאשר מדובר על עיצוב קירות הבית בצבע, לא מעט אנשים מתלבטים בעיקר לגבי סוג הצבע הרלוונטי לקירות הבית...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
האם עדיין שווה להשקיע בנדלן ברחבי יוון
נגיף הקורונה הביא עימו משבר גלובלי שהעולם לא ידע כמותו. המשבר מאופיין בירידות ועליות שווקים מהירות....
קרא עוד »
דצמ 26, 2021