חיות גרינברג

חיות גרינברג

עורכת הדין חיות גרינברג נחשבת לאחת מעורכות הדין המובילות ביותר בתחומי המשפט האזרחי, כמו גם בתחומי המשפט המסחרי. מדובר על עורכת דין שהתחילה את הקריירה שלה אי שם בשנת 2005, ומאז היא רק צומחת, גדלה ומתפתחת. חיות עומדת בראשו של משרד בוטיק של עורכי דין, אשר מתמחה בתחומי המשפט השונים. אחד התחומים החשובים ביותר עבור המשרד, הוא ייצוג של נושים, עובדים, חברות וחייבים, שזקוקים לסיוע משפטי או ייצוג רשמי בבית המשפט. המשרד מתמחה בכל התחום של הליכי חדלות פירעון, כך שכל מי שמעוניין לקבל מענה מלא לכל הבעיות ולכל הצרכים שלו, חייב להיעזר בשירותי המשרד על מנת לזכות ביחס מקצועי, אדיב ואישי.

מה חשוב לדעת לגבי הליכי חדלות פירעון לפי עו"ד חיות גרינברג?

קודם כל, חשוב להבין כי כאשר מדובר על הליכי חדלות פרעון, מדובר למעשה על מספר הליכים שונים. למשל, אחד ההליכים הנפוצים ביותר, הינו הליך הקפאת הליכים. הליך זה ננקט על ידי חייב או על ידי חברה אשר נמצאים במצב שבו הם אינם מסוגלים לפרוע את החובות שלהם. על מנת לעצור את הליכי הנושים, החברה או החייב יכולים להגיש בקשה להקפאת הליכים במטרה לשקם את החברה ולמנוע את קריסתה. במידה ובית המשפט ישוכנע מהטענות לגבי ההיתכנות הכלכלית של החברה, הוא יכול להיעתר לבקשה, דבר שיעצור לחלוטין את כל הליכי הפירוק נגד החברה. במצב כזה, יהיה צורך להגיע להסדר נושים, על מנת לאפשר לנושים לקבל חזרה את הכסף שמגיע להם.

לסיכום, עורכת הדין חיות גרינברג מציעה את שירותיה לכל מי שזקוק לייצוג משפטי או לייעוץ משפטי בתחום של חדלות פירעון. עורכת הדין ומשרדה יכולים לייצג כל אחד מהצדדים- עובדים, נושים, חייבים וחברות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »