עו"ד לדיני עבודה חיפה – מה אנחנו צריכים לחפש אצל עורך הדין שלנו

כשאנחנו ניגשים לבחור עורך דין, לא משנה באיזה תחום, חן משרד עורכי דין למשל, אזי שישנם מאפיינים מסוימים שעלינו לבחון בשביל שנוכל להחליט מי יכול להתאים לצרכים שלנו. לא כל אחד בהכרח יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים, בין אם זה מבחינת סגנון, איכות, ולא רק בהקשר לתחום ההתמחות שלו. 

למשל, אם אנחנו מחפשים עו"ד לדיני עבודה חיפה או כל מקום אחר, אז באופן טבעי ישנם מאפיינים מסוימים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם, בשביל שנוכל להחליט מי יכול להתאים לנו, מי יכול לשרת ולייצג את האינטרסים שלנו על הצד הטוב ביותר. 

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד עורכי דין שמתמחים בדיני עבודה, זה לא אומר שכל אחד מהם בהכרח יכול לעזור לנו ויכול לשרת את העניין שלנו במקרה שלשמו אנחנו שוכרים את שירותיו. עלינו לאפיין את המקרה ואז להחליט מי יכול להתאים לצרכים שלנו. 

מה עלינו לחפש ולבדוק

ראשית, אנחנו צריכים לראות האם בכלל הוא מתעסק במקרים כמו שלנו. ישנם עורכי דין שמגבילים את עצמם לדברים מסוימים, מתוך כוונה לא לעסוק בכל מקרה של דיני עבודה אלא רק במקרים ספציפיים, כאלה שיכולים להתאים לתחומי ההתמחות והעניין וכאלה שיכולים להתאים להם מבחינה כלכלית. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון איך הוא ניגש למקרה. מה הוא מציע לנו לעשות והאם הוא מעוניין לעזור לנו לנצח או שמא מעניין אותו להגיע לפשרה. יש מקרים בהם זה נכון יותר, אך ישנם מקרים בהם הוא יעדיף את הדרך הזאת מטעמים אחרים. 

שלישית, חשוב לבחון איך הוא יכול לייצג אותנו בין אם זה מול גורמים אחרים ובין אם זה מול הרשויות השונות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתגרשים נכון?
יש זוגות שנמצאים בנישואים שבהם אחד מהם אינו מאושר. הם רוצים להתגרש אבל הם לא יודעים איך לעשות את זה. הם...
קרא עוד »
יול 17, 2022
איך לבדוק את הסיכויים שלכם בתביעת תאונת דרכים
מתוך הנתונים העולים על מספר כלי הרכב בעלי הרישיון הקיימים כעת בישראל, נרשמת עלייה של כ- 14% אחוזים שזה...
קרא עוד »
מאי 05, 2022
סמים בצבא
אין ספק כי סמים בצבא, נחשבים בתור אחת העבירות החמורות והרציניות ביותר. בית הדין בצבאי החליט להחמיר עם...
קרא עוד »
יול 15, 2020