עו"ד לדיני עבודה חיפה – מה אנחנו צריכים לחפש אצל עורך הדין שלנו

כשאנחנו ניגשים לבחור עורך דין, לא משנה באיזה תחום, חן משרד עורכי דין למשל, אזי שישנם מאפיינים מסוימים שעלינו לבחון בשביל שנוכל להחליט מי יכול להתאים לצרכים שלנו. לא כל אחד בהכרח יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים, בין אם זה מבחינת סגנון, איכות, ולא רק בהקשר לתחום ההתמחות שלו. 

למשל, אם אנחנו מחפשים עו"ד לדיני עבודה חיפה או כל מקום אחר, אז באופן טבעי ישנם מאפיינים מסוימים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם, בשביל שנוכל להחליט מי יכול להתאים לנו, מי יכול לשרת ולייצג את האינטרסים שלנו על הצד הטוב ביותר. 

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד עורכי דין שמתמחים בדיני עבודה, זה לא אומר שכל אחד מהם בהכרח יכול לעזור לנו ויכול לשרת את העניין שלנו במקרה שלשמו אנחנו שוכרים את שירותיו. עלינו לאפיין את המקרה ואז להחליט מי יכול להתאים לצרכים שלנו. 

מה עלינו לחפש ולבדוק

ראשית, אנחנו צריכים לראות האם בכלל הוא מתעסק במקרים כמו שלנו. ישנם עורכי דין שמגבילים את עצמם לדברים מסוימים, מתוך כוונה לא לעסוק בכל מקרה של דיני עבודה אלא רק במקרים ספציפיים, כאלה שיכולים להתאים לתחומי ההתמחות והעניין וכאלה שיכולים להתאים להם מבחינה כלכלית. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון איך הוא ניגש למקרה. מה הוא מציע לנו לעשות והאם הוא מעוניין לעזור לנו לנצח או שמא מעניין אותו להגיע לפשרה. יש מקרים בהם זה נכון יותר, אך ישנם מקרים בהם הוא יעדיף את הדרך הזאת מטעמים אחרים. 

שלישית, חשוב לבחון איך הוא יכול לייצג אותנו בין אם זה מול גורמים אחרים ובין אם זה מול הרשויות השונות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד מתנהלת תביעה לפינוי מושכר
"מרבה נכסים מרבה דאגות" זאת אמרה ישנה שמשום מה רלוונטית גם להיום. מי שיש לו דירה להשכרה, משרד, מחסן או...
קרא עוד »
ספט 13, 2020
האם שכר המינימום צפוי לעלות בשנת 2019
על פי החוק בישראל, כל עובד זכאי לקבל שכר מינימום על עבודתו. לא משנה באיזה סוג של עבודה מדובר, הרי שאם...
קרא עוד »
פבר 19, 2019
מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי
כל אדם שמעוניין לקבל דרכון פורטוגלי, רשאי לעשות זאת מול הגורמים הרלוונטיים להנפקת דרכון נחשק זה. ולמי...
קרא עוד »
אוג 08, 2020