ייעוץ משפטי לתביעה לנכות כללית

אם אתם סובלים מנכות כללית, אם נפצעתם, או חליתם, אם היית מאושפזים בבית חולים לתקופה קצרה או ארוכה, ובמידה וישנה כל נכות שקרתה לכם מפציעה במקום העבודה, תאונה או כל מקרה אחר – כדאי לגשת למוסד לביטוח לאומי כדי להבין מהן הזכויות הסוציאליות שלכם, יכול להיות שמגיעה לכם קצבת נכות כללית בגין מצבכם הבריאותי.

אבל מה נחשב נכות מבחינת המוסד לביטוח לאומי? 

המוסד לביטוח לאומי מציע מבחנים שונים לאנשים שמבצעים תביעת נכות זמנית או קבועה. מדובר במבחני ניידות אשר בודקים את היכולת לקום לבד, להתלבש לבד, להתרחץ, לאכול, או לבצע כל מיני פעולות לבד. אנשים שיקבלו את הנכות, לא יעמדו ברוב הקריטריונים שהזכרנו. גם מי שהוכר נכה כמו למשל עובדים לשעבר של משרד הביטחון, מי שעבר תאונה קשה, אנשים שהיו מאושפזים בבתי חולים לבריאות הנפש , יש אינספור דוגמאות – יכול לקבל דמי נכות בהתאם לאחוזי הנכות שנקבעו לו. 

איך יעזור לכם ייעוץ משפטי לתביעת נכות?

אם אתם מנסים להוציא את אחוזי הנכות האלה ולקבל קצבה חודשית מהביטוח הלאומי – כדאי לפנות לעורך דין שייצג אתכם מול המוסד לביטוח לאומי ויוכל לעזור לכם לקבל ולמצות את הזכויות שלכם. כך תוכלו לחיות את חייכם בצורה מטיבה עם קצבה חודשית ראויה ועם כל מה שצריך כדי להתנהל בעולם ולהתפרנס בחיי היומיום. 

אם אתם צריכים ייעוץ משפטי לתביעת נכות כללית, מומלץ לחפש עורך דין טוב המתמחה בתחום הנזקין. עורך דין מקצועי יוכל להנחות אתכם בכל צעד ושעל מול המוסד לביטוח לאומי, יספק לכם מידע חיוני אודות אחוזי הנכות שתוכלו לקבל, ייצג אתכם בוועדות שונות, יעזור לכם להתמודד עם בירוקרטיה ויוביל אתכם לקבלת מקסימום קצבת נכות מהמוסדות השונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבת צוואה רק בעזרת עורך דין
כל הנושא הזה של צוואות ירושות וסכסוכי ירושה הוא נושא מאוד מעיק ומאוד לא נוח. אף אחד לא רוצה לחשוב על...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
איך להתגרש נכון
גירושין הוא תהליך קשה שעלול להיות מסובך עוד יותר כאשר יש ילדים מעורבים. יש הרבה גורמים שיש לקחת...
קרא עוד »
יול 12, 2022
עריכת צוואה – איך עושים את זה נכון
לכל אדם שעה בחייו וכך גם מצב בו הוא רוצה למנוע מריבות או אפילו וויכוחים כאשר יגיע ליומו ויידרש לעזוב...
קרא עוד »
ינו 06, 2020