נוטריון לאנגלית – מדויק למקור

שירות נוטריון לאנגלית נשמע על פניו כדבר בסיס ואכן כך, במקום מסוים השפה האנגלית מהרווחות בעולם, אך על מנת לקבל שירות ראוי מומלץ לאתר נוטריון שהשפה האנגלית היא שפת האם שלו. לצד זאת, כדאי ונכון שהוא יהיה בקיא ויבין היטב מונחים ומושגים מקצועיים.

במשרדו של עו"ד רם אפרתי מוצעים מגוון שירותים מקצועיים. בין שירותי המשרד שירות נוטריוני  לשפות שונות ובהם נוטריון לאנגלית. עוד במשרד: שירותי תרגום, לצידם שירות אימות, ניסוח מסמכים מקצועי מאנגלית לעברית, ביצוע של מגוון תהליכים בירוקרטיים במסמכים שחייבים תרגום מאנגלית על ידי נוטריון השולט באנגלית ברמת שפת אם.

למעלה מעשרים שנות ניסיון, ידע ועובדים מצוינים, הם רק חלק משמו הטוב של משרד עו"ד רם אפרתי. המשרד, על כל אנשי המקצוע המועסקים בו, מציע שירות אמין ומקצועי מאוד. לרשות המשרד עומדים מיטב המומחים. העובדים במשרד בעלי ידע שפתי מעולה באנגלית ובפרט, במושגים ובביטויים מקצועיים בתחומים שונים.

למשרד קשרים קרובים ומקצועיים בעלי ערך רב. קשרים אלה מסייעים לו להעניק ללקוחות המשרד שירות מקצועי ומדויק. המשרד יצר לאורך השנים קשרים מקצועיים עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל. כאשר מדברים על תהליכים משפטיים לכל קשר כזה יש ערך העשוי להקל על הדרישות הצפות ועולות לאורך התהליך.

 עוד שירותים המוצעים במשרדו של עו"ד רם אפרתי לצד נוטריון לאנגלית: מתן אישור נוטריוני, תרגום מסמכים, תרגום צוואות, טיפול במסמכים משפטיים, אישור על תרגומי מסמכים והעתקים למסמכים. טיפול בחוזי שכירות, הסכמי ממון, תעודות רשמיות עבור תעודות נישואין או תעודות לידה ועוד מגוון נושאים.

כאמור למשרד עו"ד רם אפרתי ניסיון מקצועי עשיר, אמינות וניסיון. הדרך הארוכה אותה עשה המשרד לאורך השנים תאפשר לכם קיצור תהליכים ותוצאות מהטובות ביותר שיכולתם לתאר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט במקום העבודה המודרני: אסטרטגיות להצלחה
הנוף של מקום העבודה המודרני מתפתח כל הזמן, מלא באתגרים והזדמנויות כאחד. בין אם אתה עובד חדש, איש מקצוע...
קרא עוד »
יול 31, 2023
מהו ייפוי כוח מתמשך ואיך משיגים אותו?
אם אתם לא נמצאים במצב שבו אתם יכולים לייצג את עצמכם מבחינה משפטית בכל רגע נתון, ויש מצבים שבהם אתם...
קרא עוד »
דצמ 04, 2018
נוטריון לרוסית – השפה המבוקשת ביותר
העליה הגדולה בישראל היתה בתחילת שנות התשעים. זוהי עליה שהגיעה מרוסיה, ואכן מדוברת כעליה הגדולה ביותר...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021