נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות

אחת העבירות המוכרות והרווחות בתחום התנועה היא נהיגה בשכרות. נהיגה היא פעולה אחראית שדורשת ערנות מקסימלית ושליטה מלאה על כלי הרכב. ואילו במצב של שכרות – לאחר שתיה של אלכוהול אי אפשר לומר שלנהג יש יכולת לשלוט על ההגה ולעשות את המלאכה כראוי. מסיבה זו קיימת אכיפה על נהגים וכן בדיקות ייעודיות שנועדו לבדוק האם נהגים מסוימים נמצאים תחת השפעת אלכוהול. במידה ואכן מתברר כי יש בגופם כמות גבוהה של אלכוהול הרי הם יתנו על כך את הדין. כי אם שותים – לא נוהגים.

על העונש ועל המשפט

אין ספק שנהגים לא צופים למרחוק ומקווים כי הם לא ייתפסו וכי לא יהיה עליהם לשלם מחיר יקר בגין העבודה שהם נהגו בשכרות. אבל אולי העובדה ששיקול הדעת שלהם נפגם במצב זה, הם עלולים להגיע למצב בו הם עומדים לדין ובהחלט משלמים מחיר יקר מאוד על העבירה הזו. ככלות הכול מערכת המשפט בישראל נועדה למנוע הקלת ראש בחיי אדם, ולשמור על חיים בסביבה נעימה ובטוחה לכל אחד ובכל מקום. גם על הכביש בין רכבים דוהרים ואלפי נהגים שמנווטים את הרכב שלהם.

עורך דין לבדיקת האפשרויות

במידה ואכן נתפסתם נוהגים בשכרות, והבדיקה שבוצעה הוכיחה כי אכן זו העבידה שביצעתם, יהיה עליכם להתארגן כראוי עם עורך דין מקצועי  כמו מהאתר שיוכל לנווט אתכם ולהוביל אתכם בתהליך ממוקד מטרה ומוצלח. וזאת על מנת להפחית ככל האפשר את חומרת העונש שלכם. שימו לב – יש לא מעט עורכי דין שיוכלו להביא להקלה משמעותית בעונש, ובמקרים מסוימים אפילו לאפשר לכם לצאת ללא ענישה כלל מכל הסיפור. נתון זה מסביר מדוע חשוב כל כך להשקיע בבחירת עורך דין מקצועי ומנוסה בגין עבירה של נהיגה בשכרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין תאונות דרכים – מתי נזדקק לו?
עורכי דין יקרים מאוד ולעיתים ייתכן שתצטרכו להזמין עורך דין לאחר תאונה. ניתן להיעזר בשירותיו של עורך...
קרא עוד »
פבר 20, 2023
ייבוא מומחים זרים לישראל – איך זה עובד
ישנם לא מעט פרויקטים בארץ המצריכים להזמין מומחים זרים לישראל, זאת בכדי לקבל ייעוץ ואולי אפילו לשם...
קרא עוד »
ספט 06, 2021
כיצד מגישים תביעת סיעוד? כול השלבים
מטרתה של מדינת ישראל היא לאפשר לכול תושב ואזרח לקבל סיוע בקיום חיים איכותיים, לעת זקנה. אנשים שהגיעו...
קרא עוד »
פבר 26, 2020