נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות

אחת העבירות המוכרות והרווחות בתחום התנועה היא נהיגה בשכרות. נהיגה היא פעולה אחראית שדורשת ערנות מקסימלית ושליטה מלאה על כלי הרכב. ואילו במצב של שכרות – לאחר שתיה של אלכוהול אי אפשר לומר שלנהג יש יכולת לשלוט על ההגה ולעשות את המלאכה כראוי. מסיבה זו קיימת אכיפה על נהגים וכן בדיקות ייעודיות שנועדו לבדוק האם נהגים מסוימים נמצאים תחת השפעת אלכוהול. במידה ואכן מתברר כי יש בגופם כמות גבוהה של אלכוהול הרי הם יתנו על כך את הדין. כי אם שותים – לא נוהגים.

על העונש ועל המשפט

אין ספק שנהגים לא צופים למרחוק ומקווים כי הם לא ייתפסו וכי לא יהיה עליהם לשלם מחיר יקר בגין העבודה שהם נהגו בשכרות. אבל אולי העובדה ששיקול הדעת שלהם נפגם במצב זה, הם עלולים להגיע למצב בו הם עומדים לדין ובהחלט משלמים מחיר יקר מאוד על העבירה הזו. ככלות הכול מערכת המשפט בישראל נועדה למנוע הקלת ראש בחיי אדם, ולשמור על חיים בסביבה נעימה ובטוחה לכל אחד ובכל מקום. גם על הכביש בין רכבים דוהרים ואלפי נהגים שמנווטים את הרכב שלהם.

עורך דין לבדיקת האפשרויות

במידה ואכן נתפסתם נוהגים בשכרות, והבדיקה שבוצעה הוכיחה כי אכן זו העבידה שביצעתם, יהיה עליכם להתארגן כראוי עם עורך דין מקצועי  כמו מהאתר שיוכל לנווט אתכם ולהוביל אתכם בתהליך ממוקד מטרה ומוצלח. וזאת על מנת להפחית ככל האפשר את חומרת העונש שלכם. שימו לב – יש לא מעט עורכי דין שיוכלו להביא להקלה משמעותית בעונש, ובמקרים מסוימים אפילו לאפשר לכם לצאת ללא ענישה כלל מכל הסיפור. נתון זה מסביר מדוע חשוב כל כך להשקיע בבחירת עורך דין מקצועי ומנוסה בגין עבירה של נהיגה בשכרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי צריך עורכי דין רשלנות רפואית
אלו מכם שמצאו עצמם סובלים מפגיעה גופנית או נפשית עקב רשלנות של הרופא יוכלו למצוא תועלת רבה בפנייה אל...
קרא עוד »
ינו 27, 2021
מתי תוכלו לתבוע עורך דין, בגין רשלנות מקצועית
לפי החוק, ניתן לתבוע עורך דין בגין הפרת חובה שהפר כלפי לקוח, גם אם הפרה זו לא נעשתה ביודעין, אבל...
קרא עוד »
ינו 10, 2023
נהיגה בהשפעת אלכוהול
אין צורך להרחיב בסכנה שיש לנוהגים בהשפעת אלכוהול. אחת מהסיבות שיש כל כך הרבה הרוגים בתאונות הדרכים,...
קרא עוד »
ספט 02, 2021