לא רוצים ללכת בדרך המסורתית? הכירו את המרכז להורות אחרת

אם עדיין לא מצאתם את הזוגיות שלכם ואתם מעוניינים לגדל ילד או שאתם לא מעוניינים לנהל חיים זוגיים אך כן להיות הורים, בוודאי תשמחו לקרוא שרבים מסכימים אתכם שזאת זכות בסיסית להיות הורים ונכון להיום יש אפשרות של יישום מודל משפחה חדשה וזאת באמצעות כלי סיוע של המרכז להורות אחרת. מעוניינים לדעת על מה מדובר? התחילו לקרוא

כי כל אחד יכול – הורות אחרת

אם בעבר העולם נחלק לרווקים או נשואים עם ילדים, נכון לעשור האחרון המוסכמות החברתיות הפכו לגמישות יותר וכמעט כל אחד יכול להגשים חלום של הבאת ילד לעולם והתנהלות במודל קצת שונה של הורות אחרת. אם בעבר לא היה מקובל או אפשרי לגור יחד ללא זוגיות וזאת על מנת להביא ילד לעולם או להביא ילד לעולם ללא זוגיות או מגורים משותפים, כיום הדברים אפשריים.

נורמות וכללים – לא אצלנו

אנשים רבים מפספסים את חוויית ההורות משום שהם נשמעים לנורמות מסוימות. נכון להיום יש אפשרות לקיים מסגרת של הורות אחרת ולזכות באושר של הבאת וגידול ילדים. הורות אחרת אינה מגבילה וכוללת זוגות חד מיניים, יחידים, ידועים בציבור, שני אנשים שאינם בזוגיות ומחליטים להביא ילד לעולם ועוד. אם גם אתם חשים צורך בהורות ובהמשכיות ומעוניינים להביא לעולם ללא זוגיות ובמסגרת המתאימה לכם, המרכז להורות אחרת יכול לעזור לכם במשימה זאת. 

במרכז תמלאו שאלונים ותפגשו עם מומחים אשר יעזרו לכם להגיע למטרה שלכם (פגיה עם פסיכולוג, מגשר, עורכת דין ועוד), הצוות יפגוש אתכם, ישוחח אתכם, ילמד להכיר אותכם ואת דרישותיכם ובהתאם הוא יציע לכם אנשים אשר מתאימים בהתאם להגדרות שלכם, לתפקיד ההורה השני. ברגע שתמצאו את האדם הנכון להביא איתו או איתה ילד תקבלו כלים שונים ותתחילו בתהליך גישור להורות משותפת שיסתיים בהסכם הורות משותפת.

כי לכל אחד מגיע להיות הורה. בהצלחה. למידע נוסף oro הורות משותפת

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מגישים תביעה לאחר תאונת דרכים?
תאונת דרכים היא סיטואציה לא פשוטה שלא תמיד אנשים יודעים כיצד להתמודד איתה. בדרך כלל, אנשים מסיימים את...
קרא עוד »
מאי 19, 2021
מתי מכריזים על פשיטת רגל
אנשים רבים מתעניינים בתקופה האחרונה בתחום של פשיטת רגל, היות והקורונה השפיעה ללא ספק על המצב הכלכלי...
קרא עוד »
ינו 18, 2021
איך לבדוק את הסיכויים שלכם בתביעת תאונת דרכים
מתוך הנתונים העולים על מספר כלי הרכב בעלי הרישיון הקיימים כעת בישראל, נרשמת עלייה של כ- 14% אחוזים שזה...
קרא עוד »
מאי 05, 2022