לא רוצים ללכת בדרך המסורתית? הכירו את המרכז להורות אחרת

אם עדיין לא מצאתם את הזוגיות שלכם ואתם מעוניינים לגדל ילד או שאתם לא מעוניינים לנהל חיים זוגיים אך כן להיות הורים, בוודאי תשמחו לקרוא שרבים מסכימים אתכם שזאת זכות בסיסית להיות הורים ונכון להיום יש אפשרות של יישום מודל משפחה חדשה וזאת באמצעות כלי סיוע של המרכז להורות אחרת. מעוניינים לדעת על מה מדובר? התחילו לקרוא

כי כל אחד יכול – הורות אחרת

אם בעבר העולם נחלק לרווקים או נשואים עם ילדים, נכון לעשור האחרון המוסכמות החברתיות הפכו לגמישות יותר וכמעט כל אחד יכול להגשים חלום של הבאת ילד לעולם והתנהלות במודל קצת שונה של הורות אחרת. אם בעבר לא היה מקובל או אפשרי לגור יחד ללא זוגיות וזאת על מנת להביא ילד לעולם או להביא ילד לעולם ללא זוגיות או מגורים משותפים, כיום הדברים אפשריים.

נורמות וכללים – לא אצלנו

אנשים רבים מפספסים את חוויית ההורות משום שהם נשמעים לנורמות מסוימות. נכון להיום יש אפשרות לקיים מסגרת של הורות אחרת ולזכות באושר של הבאת וגידול ילדים. הורות אחרת אינה מגבילה וכוללת זוגות חד מיניים, יחידים, ידועים בציבור, שני אנשים שאינם בזוגיות ומחליטים להביא ילד לעולם ועוד. אם גם אתם חשים צורך בהורות ובהמשכיות ומעוניינים להביא לעולם ללא זוגיות ובמסגרת המתאימה לכם, המרכז להורות אחרת יכול לעזור לכם במשימה זאת. 

במרכז תמלאו שאלונים ותפגשו עם מומחים אשר יעזרו לכם להגיע למטרה שלכם (פגיה עם פסיכולוג, מגשר, עורכת דין ועוד), הצוות יפגוש אתכם, ישוחח אתכם, ילמד להכיר אותכם ואת דרישותיכם ובהתאם הוא יציע לכם אנשים אשר מתאימים בהתאם להגדרות שלכם, לתפקיד ההורה השני. ברגע שתמצאו את האדם הנכון להביא איתו או איתה ילד תקבלו כלים שונים ותתחילו בתהליך גישור להורות משותפת שיסתיים בהסכם הורות משותפת.

כי לכל אחד מגיע להיות הורה. בהצלחה. למידע נוסף oro הורות משותפת

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »