מתי כדאי לפנות לעורך דין לשון הרע?

כולנו רוצים לצבור כמה שיותר כסף, נכסים וכוח. עם זאת, מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב על מה שבאמת חשוב? זה מאוד ברור שאפילו אם תגיעו למצב שבו אתם צוברים את כל הנכסים שתמיד רציתם, ברגע אחד, והרבה יותר מהר ממה שכולנו חושבים, אפשר לאבד הכול. במילים אחרות: השם שלנו הוא הדבר הכי חשוב ויקר שיש לנו. לא בכדי נאמר "טוב שם משמן טוב", שכן בסופו של דבר, מכל הדברים הטובים השם הוא הדבר החשוב ביותר. לכן ברור מדוע אדם שנפגע ירצה לעשות כל מה שהוא יכול כדי להגן על עצמו. זה נכון לא רק לגבי אנשים פרטיים שנפגעים, אלא גם לגבי חברות ועסקים. אם זה קרה לכם, ברור שתרצו לדעת מה ניתן לעשות בנידון, וחשוב שתדעו: עליכם לפנות אל עורך דין ללשון הרע, ויפה שעה אחת קודם. 

מה יעשה למענכם עוה"ד? 

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לפנות לעורך דין, ברור שתהיה לכם דילמה. אל מי פונים? מי יכול להיות עורך הדין הנכון לנו ועד כמה הוא יעזור? מה המומחיות שלו ומה הוא עושה בפועל? ממש כפי קורה לגבי כל עורך דין אחר, אנחנו רואים שגם במקרה של עורך דין לעניינים של לשון הרע באינטרנט, הוא צריך תחילה לבדוק את הדברים. עליו להבין במה דברים אמורים, מי נגד מי ומה באמת קרה. האם מדובר על מקרה שאפשר להוכיח? ועד כמה התיק שאתם מניחים על שולחנו של עוה"ד באמת מורכב? עורך דין מקצועי יבדוק את הדברים כדי להבין תחילה האם יש לכם עילה לתבוע ומהם הסיכויים שתנצחו. בהתאם לכל אלה, הוא יידע כיצד לתדרך אתכם, ללוות אתכם וגם לייצג אתכם בפני בית המשפט אם יהיה בכך צורך. 

איזה עורך דין יתאים למשימה? 

לא חסרים עורכי דין בישראל, וחלק מהם גם מגיעים עם ניסיון ועם ידע בתחום הספציפי של לשון הרע. לכן טבעי שתהיה לכם התלבטות – אל מי פונים ומי יהיה האדם שיוכל לעזור לכם? הרעיון הוא לבחור את עורכי הדין הכי טובים שיש, כי אז תדעו שיש מי שדואג לכם. עוה"ד שלכם צריך לדעת להמליץ לכם בצורה נכונה, כי אחרי הכול, זו המומחיות שלו. כך תוכלו לסמוך עליו ולדעת שהוא באמת ילחם עבור האינטרסים שלכם, אפילו אם העניין יהיה מורכב. אל תדחו את הדברים ופנו כמה שיותר מהר אל עורך הדין הטוב ביותר לענייני לשון הרע.  

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הן עבירות צווארון לבן?
מדובר על עבירות פליליות שקשורות לנטילת כספים ממקום העבודה. נטילת הכספים עשויה להיות בצורה ישירה כמו...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019
תביעת אובדן כושר עבודה
כל אחד עלול להגיע למצב הלא נעים, שבו הוא נאלץ להגיש תביעת אובדן כושר עבודה. חשוב להבין כי החיים צופנים...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
השקעות בשוק ההון: אסטרטגיות חיוניות להצלחה
כניסה לעולם ההשקעות בשוק ההון יכולה להיות מלהיבה ומרתיעה כאחד. למי שמחפש להשקיע כמו מאסטר, ישנן מספר...
קרא עוד »
פבר 15, 2024